Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Główna wygrana w punkcie LOTTO przy ul. Wieniawskiej w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 maja 2016 r. o 11:36 Powrót do artykułu
gratuluję wygranej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5tys.zł brutto czy netto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5000 zl - 500 zl podatku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 5 lat to może nie być lotto i kto wtedy będzie płacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to te 5 lat dopóki lotto jest to sobie pożyje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemnice Wałęsy - wygrane w lotka jak na zamówienie! Były prezydent Lech Wałęsa oznajmił, że pieniądze, które wygrywał w latach 70. w totolotka, czyli około 35 tysięcy złotych, pojawiały się jak na zamówienie. Wystarczyło, że na coś ważnego brakowało i los od razu podpowiadał mu, jak ma obstawiać zakłady. - Mogę powiedzieć, że wygrywałem zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem - stwierdził noblista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pisze pani Danuta (Wałęsa), że było w tym czasie (lata 70te) ciężko, ale mąż na szczęście regularnie przynosił do domu dodatkowe złotówki, po tysiąc, dwa, które wygrywał w totalizatorze. Pani Danuta zauważa przy tym, że mąż (L. Wałesa) gra z pasją do dziś, ale od tamtych czasów już nigdy nic nie wygrał" – pisze Rafał Ziemkiewicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeus. To ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przynajmniej jednemu sie poszczesci, gratuluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotto w momencie takiej wygranej z góry zamraża te pieniądze i nawet w razie gdyby splajtowali to są zabezpieczone :) także spokojnie będzie się cieszył przez 20 lat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...