Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman szuka wicemarszałka. Niezgoda za Sosnowskiego?

Utworzony przez alal, 8 grudnia 2012 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Ciągle; w swojej naiwności nie mogę uwierzyć ,że tak strasznie jako społeczeństwo jesteśmy okradani .KARBONA na czele z Pawlakiem to przekręt .A za kradzież roweru zamykają w areszcie .Paradoks ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marceli to zasłona dymna,kandydatów jest dwóch młodych z psl,jeden to dyrektor umwl z lubartowa a drugi wydoko postawiony działacz pslu z Hrubieszowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wolny i chętny do współpracy z marszałkiem Hetmanem - i po co szukać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezgoda, nie chce mi się wierzyć! O ile Pamiętam to jest mocno związany z Posłem Karpińskim z PO. W związku z tym nie sądzę żeby Hetaman oddał jedno miejsce "chłopskieego PSL" koalicjantowi. Napewno zobaczymy z Zarządzie kolejnego napompowanego buraka, a po roku okaże się że ma udział w 7 PGRach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klan niezgogów rośnie i zasila stołki UM, Jeden jest w ZDiM a drugi w WGM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NATALIĘ SIWIEC NA WICEMARSZAŁKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe. Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dwa domy dyrektorów z urzędu marszałkowskiego powstały. Ta sama firma budowała w tym samym czasie domy i biurowiec, jedna ciężarówka podjeżdżała pod budowę na Felin a potem nie całkiem rozładowana pod budowę dyrektora....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klik napisał:
No cóż, nie czarujmy się, w ministerstwie Marceli dostanie tylko gołą pensję i ewentualnie wyjazdy po kraju w i darmowe hotele i żarcie na koszt samorządów. Splendor vice ministra już będzie na stałe. Na stołku vice marszałka to realna kasa, pewnie dostanie fundusze unijne pod nadzór a tam już kasa leci że hohoho nie jeden kierownik z LAWP na lewo rozlicza projekty przez podstawione firmy. Przy budowie biurowca jednej z firm consultingowych za fundusze unijne w strefie ekonomicznej w których udzały miał Pan Hetman na lewo za tą kasę dwa domy dyrektorów z urzędu marszałkowskiego powstały. Ta sama firma budowała w tym samym czasie domy i biurowiec, jedna ciężarówka podjeżdżała pod budowę na Felin a potem nie całkiem rozładowana pod budowę dyrektora....
A gdzie jest CBA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że Niezgoda to zły pomysł nie pasuje za Sosnowskiego. Wnioskuję o powołanie na fotel wicemarszałka Starosty Puławskiego. Po pierwsze bo z PSL, po drugie to jego gęba pasuje do tego towarzystwa, i po trzecie i najważniejsze, Pan starosta od 2 lat skutecznie "reorganizuje" szpital w Puławach, gdyby dostał pod opiekę Lubelskie szpitale z ich kłopotami i zastosował swoje metody to myślę że ktoś wyrzułby cały zarząd po roku ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie jest CBA?
Przecież to wszystko kolesiostwo, CBA, NIK, Izba Skarbowa, CBŚ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodać należy Biskupów to tego zacnego towarzystaw !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór na wicemarszałka powinien być tam gdzie możliwości dla regionu powinny być największe czy to pan .Niezgoda to niewiem czy jako wice minister nie będzie miał więcej do powiedzenia w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest ten Niezgoda? To ten profesor z Przyrodniczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie jest CBA?
Teraz CBA,to zwykła POpierdułka,kiedyś za Kamińskiego to było naprawdę CBA. '] za Kamińskego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niezgoda za Sosnowskiego" A co to za bubel językowy redaktorze?! Niezgoda a brak zgod,y proszę się dowiedzić co w naszym języku znaczą te określenia. Styl, pożal się Boże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...