Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hotel Victoria w Lublinie: Sanepid zamknął restaurację

Utworzony przez Adrian, 28 kwietnia 2011 r. o 16:46 Powrót do artykułu
zamknął nie samknął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nas złapałeś Bijemy się w pierś i obiecujemy poprawę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość, który był gościem...niezły tekst;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna szefa Victorii to mógł przewidzieć tę sytuację. Gdyby ktoś go sprawdził to by się fajnych rzeczy dowiedział o nim i o tym co robił i jak się znalazł w Lublinie... Reasumując to ktoś kto nie ma papierów na lokaja a zostaje prezesem ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość, który był gościem...... Dziennik to jednak gazeta, która już dawno zeszła "na psy" (gorsze niż za komuny Szatndar Ludu jeżeli drukuje takie teksty i jeszcze płaci pseudodziennikarzom za tak prymitywnie napisane artykuły). Kiedyś przynajmniej cenzor albo korektor zwróciłby gamoniowi uwagę, że tak nawet w podstawówce się nei pisze, a teraz .... zgroza co za żenujący poziom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam staż u nich na kuchni i co od drugiego miesiąca truły mi że mnie zatrudnia i cały pażdziernik zbywali mnie aż pod koniec telefon dzwoni i padło słowo "Nie,, po co robią nadzieja pytam po co!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...