Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Idź na bal, pomóż Hospicjum Małego Księcia

Utworzony przez ;-), 5 lutego 2011 r. o 23:00 Powrót do artykułu
ja juz raz pomoglam zawiozla w styczniu 2 worki korkow nawet dziekuje nie usyszalam za to!wiec wiecej nie zbieram i nie pomagam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;-) napisał:
ja juz raz pomoglam zawiozla w styczniu 2 worki korkow nawet dziekuje nie usyszalam za to!wiec wiecej nie zbieram i nie pomagam
sama jesteś orkiem :-) skoro za dobroczynność domagasz się wdzięczności, znaczy, że nie masz o niej pojęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda ja rownież nie usłyszalem od pracownikow dziękuje razem sąsiadami z klatki zebraliśmy i zawieźlismy ponad 100 kg. Zauważyłem że dzieci i rodziców oszukują poszczycili ze 2 dzieci hospicjum wyjechali do Rzymu razem o. Filipem i 5. pracowników przeciez nie płacili za podróż. 1% podatku również im nie przekazę. Otrzymali ponad 3 miliony zł. Obrosli w piórkach nawet nie znaja słow dziękuje,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...