Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA w Lublinie. Kończy się budowa sklepu. Ściągnięto część ogrodzenia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2017 r. o 15:26 Powrót do artykułu
Lubelskie firmy meblowe jakoś tam przędły, ledwo ale dało się jakoś żyć, teraz moloch zaciera ręce, zwykły kowalski pakuje manatki, torba, kij i do Anglii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ile osób straci pracę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, że zatrudniają a nie zwalniają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ile osób straci pracę?
 Masz na myśli "Black Red White" i "Agata Meble" ? Konkurencja w postaci IKEI przyda się jak najbardziej. Wolna konkurencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się doczekać. Czekam z remontem na otwarcie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowa konkurencja jest potrzebna, nawet bardzo. Nie będę tutaj wykładał oPiSdzielcom co u jak, bo szkoda mi na tłumokøw czasu. Do szkoły barany a nie po forach żale wypisywać! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oh ach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ikea jest taka ekologiczna. a tu nie widzę ani jednego drzewa ani zieleni. To tak ma wyglądać? Betonowa bustynia z niebiesko-żótym klockiem? Chyba szwedzi nas nie traktuja poważnie, no ale pewnie lublinek im poszedł na rękę więc skorzystali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem, że w oPISdzie nie uczą liczyć... popatrz jeszcze raz na zdjecia, poproś kogoś żeby pomogł. Widzisz teraz jakieś drzewa? No chyba, że masz komputer z lat 90 z rozdzielczością 80x192 pixeli.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszam na strone ***z-ikei.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zapraszam na strone ***z-ikei.pl
 Pod koniec tego roku IKEA uruchomi swój oficjalny sklep internetowy (na całą Polskę). I wtedy każdy obojętnie gdzie mieszka będzie mógł zamówić co chce i bez płacenia pośrednikom. Na tej stronie będzie dostępny każdy towar z oferty (tak jak w internetowych sklepach w OBI, Castoramy i Leroy Merlin).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mereq te rahityczne patyki to nie drzewa, nie żartuj hahahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooooooooooooooo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IKEA - może i dużo jest tam artykułów, ale szczerze to cenowo wcale nie jest rewelacja. Ceny jak w każdym sklepie meblowym. Owszem, są stoliki 'lack' za 20zł - ale to g.... warte. Tektura. Wystarczy lekko zarysować i wióra się sypie z pod lakieru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@wióry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sprawdzałam ostatnio ile kosztuje takie zamowienie , stolik 260 zł a przesyłka 400wiec na pewno sie opłaci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meble IKEA to masakra. Kupiłem szafki wiszące na książki , w sklepie wyglądały na solidne , grube półki. Już w magazynie stwierdziłem że wydali mi nie to co trzeba ale magazynier zapewniał że jest OK. Po rozpakowaniu okazało się że taktycznie szafka ta sama ale ważyło to jak piórko , sam papier sprasowany oklejony okleiną. Po powieszeniu na scianę i postawieniu kilku książek wygięło się w kabłąk. Musiałem przestawić łóżko na drugą stronę pokoju bo strach było siedzieć pod czymś takim. Nigdy więcej IKEA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
meble ikea to masakra. kupiłem szafki wiszące na książki , w sklepie wyglądały na solidne , grube półki. już w magazynie stwierdziłem że wydali mi nie to co trzeba ale magazynier zapewniał że jest ok. po rozpakowaniu okazało się że taktycznie szafka ta sama ale ważyło to jak piórko , sam papier sprasowany oklejony okleiną. po powieszeniu na scianę i postawieniu kilku książek wygięło się w kabłąk. musiałem przestawić łóżko na drugą stronę pokoju bo strach było siedzieć pod czymś takim. nigdy więcej ikea
zachęcamy do złożenia reklamacji szafek. możesz tego dokonać w punkcie obsługi klienta w sklepie ikea lub nie wychodząc z domu poprzez formularz:  ******ikea.com/ms/pl_pl/reklamacja/index.html bądź za pośrednictwem naszej infolinii: 22 275 00 00. zespół ikea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...