Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IKEA w Lublinie: Radni zgodzili się na inwestycję

Utworzony przez ja, 30 czerwca 2011 r. o 19:51 Powrót do artykułu
i kto będzie kupował u tych gigantów ? "stokrotka "(zatrudniająca masę ludzi)wystawiona na sprzedaż, w Lublinie generalnie chu**nia z pracą, Praktiker się buduje, teraz to- za co tam zrobić zakupy no? kto mądry odpowie?..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za muszelki baranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
i kto będzie kupował u tych gigantów ? "stokrotka "(zatrudniająca masę ludzi)wystawiona na sprzedaż, w Lublinie generalnie chu**nia z pracą, Praktiker się buduje, teraz to- za co tam zrobić zakupy no? kto mądry odpowie?..
Ja będę kupował. A pracę każdy ma taką na jaką zasłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba po ślimakach te muszelki bo do morza trochę daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ..To się Wcisło zorientowała:) Dopiero w ostatnim głosowaniu jej się odmieniło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OnLbn napisał:
Ja będę kupował. A pracę każdy ma taką na jaką zasłużył.
No właśnie.. Albo jaką mu rodzice załatwili! A skąd Szwedzi mają działki nad Zalewem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, w końcu będzie można kupić porządne meble anie te malutkie sklejki do bloków z Abry itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
i kto będzie kupował u tych gigantów ? "stokrotka "(zatrudniająca masę ludzi)wystawiona na sprzedaż, w Lublinie generalnie chu**nia z pracą, Praktiker się buduje, teraz to- za co tam zrobić zakupy no? kto mądry odpowie?..
Ja nie umiesz sobie radzić to idź pod sklep na jabola i bierz zasiłek. Jak nie ma dla Ciebie pracy - to stwórz ją sobie sam - są fundusze z Unii tylko trzeba chcieć a nie liczyć na drapane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kapsel napisał:
A skąd Szwedzi mają działki nad Zalewem??
Pewnie jeszcze im się z potopu szwedzkiego ostały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że Pani Wcisło tak się oburza. Próbuje pokazywać jak powinno się zarządzać mieniem publicznym, szkoda że w swoich sklepach Comex tego nie robi. I po co sie obruszać, trzeba sie cieszyć że ktoś chce w ogóle inwestować w tym mieście. Skoro ma Pani tyle zastrzeżeń to proszę wyliczyć 10 inwestycji w Lublinie z ostatnich dwóch lat, oczywiście poza marketami spożywczymi i budowlanymi i galeriami handlowymi. 10 średniej wielkości, powyżej 30 pracowników. Łatwo krytykować za pieniądze podatników. Oj łatwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...