Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dlaczego tak mało płaciliście? Wyzyskiwacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawki normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszty kilkugodzinnej imprezy były o ponad 110 tysięcy złotych wyższe niż całoroczna dopłata do wymiany "kopciuchów", które w około 80% przyczyniają się do bardzo złej jakości powietrza w naszym mieście. W raporcie przygotowanym na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego można przeczytać, że z samej tylko ekspozycji mieszkańców Lublina na pyły zawieszone PM2,5 rocznie ponoszone są koszty w wysokości ponad 100 tysięcy dni chorobowych, około 300 przedwczesnych zgonów i średnio 500 milionów Euro rocznie. Na zdrowie zleceniodawcy imprezy, reżyserowi, wykonawcom i jej uczestnikom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie marudź pisiorze, ja tam wolę wydawać na miejskie sylwestry niż miesięcznice smoleńskie i pomniki Lecha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarobił Rafał KoZa Koziński i jego koledzy. Skandal. 9 tyś. Za reżyserię ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stworzył to zarobił. Jak ty zaczniesz coś robić to też zaczniesz zarabiać - proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zrobie scenariusz za 3 stówki a w promocji reżyseria za 500
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qrwa, amatorzy rezyser itd...... takie pieniądze, Felini tyle nie dostaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
or well napisał:
ja zrobie scenariusz za 3 stówki a w promocji reżyseria za 500
 ja zrobie za 1 zł i co ty na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowali na to nie dzień nie dwa - zatem dostali za to wynagrodzenie. A Rydzyk za co dostaje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
centrum kultury, wydział kultury, wydział SOI, wydział sportu - tam są najciekawsze umowy i godne wynagrodzenia poza wszelką kontrolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczę, że teraz Fundacja Wolności wystąpi o ten scenariusz sylwestra za 9000 PLN, póki mój scenariusz za 299: 18.00 bramki 19.00 pokazy szkoły podstawowe 20.00 laureat konkursu stasio 2016 21.00 discolublinensi 22.00 pokaz magii: fontany impotente 22.30 solo życia band 23.00 happy hour rock show 23.55 Żuk 23.59 butelki 0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczę, że teraz Fundacja Wolności wystąpi o ten scenariusz sylwestra za 9000 PLN, póki mój scenariusz za 299: 18.00 bramki 19.00 pokazy szkoły podstawowe 20.00 laureat konkursu stasio 2016 21.00 discolublinensi 22.00 pokaz magii: fontany impotente 22.30 solo życia band 23.00 happy hour rock show 23.55 Żuk 23.59 butelki 0 Wspaniały scenariusz. Dałbym nawet 399 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Narodzie - Czy nie ma PILNIEJSZYCH potrzeb w tym mieście ? Może by tak coś bardziej pożytecznego dla ludzi zrobić ? Ależ po co - przecież można 500 tysięcy w powietrze puścić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie, najbiedniejszy region "unyj".... Lichwiarska ekipa trwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nie marudź pisiorze, ja tam wolę wydawać na miejskie sylwestry niż miesięcznice smoleńskie i pomniki Lecha
 ulzyło ci? zaczynacie byc juz smieszni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro są pracownikami Centrum kultury, to powinni to robić w ramach swoich obowiazków. I pewnie robili to "w godzinach pracy", więc wyciągnęli kasę dwa razy! I to wkurza najbardziej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze 172 tys na wynagrodzenie opisali tylko 12 tys. Napiszcie o reszcie: kto ile za co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o kontakt, mam zlecenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zrobie scenariusz za 3 stówki a w promocji reżyseria za 500 Proszę o kontakt, mam zlecenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...