Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile przystanków jedziesz, tyle zapłacisz za bilet? Szykuje się rewolucja przy kasownikach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2017 r. o 06:46 Powrót do artykułu
Czy ktoś ma tam IQ wyższe od 75?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyobraźmy sobie taki np. turysta w Lublinie: skąd może wiedzieć ile przystanków będzie jechać czy ile minut? A jak będzie autobus stać w korku za to też mamy płacić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny system biletu elektronicznego? Te nowe kasowniki jak i cały system mają kilka lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilny pomysł! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KODziarze i UBywatele oraz inna komusza swołocz nie szturmują czołgami dzisiaj URSUSA i FSC??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacenie za ilość przejechanych przystanków spodoba mi się tylko wtedy, jeśli cena za przejazd na całej trasie się nie zmieni. Bo jak nie zmieni się, to znaczy, że za przejechanie 3 czy 4 przystanków zapłacę mniej niż dotychczas, bo jak ta cenę za całą trasę podzielimy na ilość przystanków na trasie i to co wyjdzie przemnożymy przez ilość przejechanych przystanków robi się całkiem przyjemna kwota :) W I strefie mamy 4zł za bilet normalny na całej trasie I strefy. Ile przystanków jest w tej strefie? Strzelam.... 100? To weź 4/100 = 4 grosze za przystanek :) Już to widzę jak to wprowadzą na tych zasadach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilet 15-minutowy w cenie 2 PLN jeszcze potrafię zrozumieć. Ale opłata zależna od ilości przejechanych przystanków? Obecne kasowniki nie są dostosowane do tego systemu, podobnie jak biletomaty. Rozumiem, że miasto liczy się z kosztami nowych urządzeń czy też wgrania odpowiedniego oprogramowania. A co w takim razie z biletami czasowymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durny pomysł pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sie te miernoty pokroju suchanowska czy pitucha z piSS uaktywnili. Znaczy idą wybory...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
KODziarze i UBywatele oraz inna komusza swołocz nie szturmują czołgami dzisiaj URSUSA i FSC??
 Są internowani u mamusi w resortowej willi załatwionej przez dziadka klaksteina z Odessy na żoliborzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O buspasach od lat tylko mówią i nic nie robią. Tu chcieli by wydać kolejne miliony zadłużając miasto.Ciekawe jak obliczyli ile ich kieszenie się nachapią na zmianie systemu.       LUBLIN MIASTO MARNOTRASTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A uczniowie do 16-stego roku życia jeżdżą w waszym mieście za darmo czy też cywilizacja jeszcze nie dotarła nad Bystrzycę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostępność komunikacji zbiorowej jest w Lublinie totalnie mizerna ale godna na prowinconalna mieścinę. A i ceny wyższe niż niż np. w Krakowie gdzie komunikacją jest godna do naśladowania jeżeli chodzi o siatkę połączeń jak i częstotliwość kursowania i ceny. Zresztą warianty biletów czasowych są w wielu miastach korzystniejsze dla pasażera. Lublin doi mieszkańców w każdej dziedzinie na wzór rządów PO_PSL . Aby kolesiom żyło sie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno KODziarze i POkraki rankami chodzą po mieście i rozrzucają gwoździe po ulicach by poprzebijać opony w autobusach i były opóźnienia.Poza tym złośliwie puszczają bąki by smog był większy.Oni zrobią wszystko by zaszkodzić naszemu kochanemu żądowi pana Morawieckiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojego czasu z tego co pamiętam były bilety 10 minutowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani radna zasługuje na uznanie za pomysł. Tytuł sugeruje podwyżkę i dlatego jest manipulacją. Da się zaobserwować ,że lubelskie gazety robią klakę Łysemu. Natomiast jego przeciwników politycznych ewoluują. np Sobczak na koncercie Maryli rozebrany do połowy. Krótki bilet jest w wielu miastach. Pani Krzyżanowska jak zwykle w braku meteorytyki ma swoją specyfikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dewolułują, cholerny słownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, jest Pan kompletnym idiotą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co by się musiało stać, żebym przesiadł się z samochodu do autobusu. Obecnie, gdy mam do pracy na 8, wystarczy że wsiądę w samochód o godzinie 7.45 i jestem na miejscu właśnie na 8 - jadę kilka km co prawda w korku, ale w przeliczeniu na paliwo wynosi mnie ok 2 zł za jedną stronę. Gdybym tą podróż miał odbyć autobusem musiałbym wyjść o 7.15, dojść na przystanek na 7.25 i wsiąść w autobus o 7.30, jechać okrężną drogą do około 7.50 i potem jeszcze drałować  przystanku do firmy ze 10 minut. A bilet w 1 stronę to koszt 3,20... Nie policzę nawet drogi powrotnej, bo o 16 są takie korki, że tylko korzystając z uliczek osiedlowych i skrótów jestem w stanie wrócić do domu autem w niecałem 20 minut...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liczba przystanków, nie ilość...  :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...