Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile trzeba się najeździć, żeby wrócić do domu

Utworzony przez kierowiec, 7 listopada 2014 r. o 19:57 Powrót do artykułu
Wystarczyło zrobić rondo a nie nastawiali świateł i teraz ruszyć się na Porębie nie można... No ale lubelakom to nie przeszkadza, ba zasługują na ustawienie kolejnych świateł. Najlepiej co 100 m, niby głupich nie sieja ale tutaj to jednak jest zatrzęsienie... Dalej głosujcie na cuda wianki a nie na tych, co chcą miasto odkorkowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę poruszyć temat fatalnego, a właściwie żadnego oznakowania zjazdów z Al. Witosa. I dla tych jadących od centrum i od strony Piaseckiej. Skąd Ci biedni ludzie mają wiedzieć w którym miejscu zjechać z dwupasmówki by dotrzeć do Felicity, Carrefour, czy firm po stronie Witosa od osiedla Bronowice skoro nic ich nie informuje o konieczności wcześniejszego zjazdu. Więc jadą dalej mijając to do czego chcą dotrzeć a później błądzą próbując zawrócić i znaleźć właściwą ulicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja jeszcze dołożę jeszcze jeden "kwiatek"   Sprawdźcie ile trzeba sie nakombinować, żeby wjechać z al. Krasnickiej na stację orlen przy al. Krasnickiej, zwłaszcza jadąć kierunku Krasnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...