Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Decyzja moim zdaniem bardzo sluszna i w pelni solidaryzuje sie z radnymi. Zastanawia mnie tylko, co mieliby do powiedzenia, gdyby ow teren nalezal do Kosciola katolickiego i jakis zapijaczony proboszcza chcialby w tym miejscu "wystrugac" sobie kosciolek. Nawet wbrew woli mieszkajacych nieopodal....Byliby tak odwazni, jak w stosunku do prawoslawnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ministranta<<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i NSA oddali te bzdury. "Interes społeczny" jest ważniejszy od interesu parafii , dobre sobie.... Chyba interes sklepikarza który tą aferkę rozkręcił, bo chciał wykosić konkurencję a sklepowa radna Wcisło pomogła. "Społeczeństwa" to się nikt nie pytał. Ja myślę, że ten sklep w pobliżu też powinno się zamknąć. A NSA oddali te bzdury co miasto nawypisywało. Ten teren nie jest już cmentarzem, przez lata była tam sralnia dla psów i pijalnia dla meneli. Jeśli są szczątki ludzkie, jeśli, to ekshumować i przenieść na cmentarz. A jak ich nie ma to wara od własności prywatnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę iż tą sprawę powinien rozstrzygnąć jego ekscelencja Henryk Hoser.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z view, Interes sklepikarza z sklepu z tanim winem "Kogel Mogel" przy Walecznych  i radnej Wcisło co ma sklepy spożywcze w okolicy i nie tylko w okolicy które notabene wynajmuje dla  Carrefoura. Tak dla o interes lubeslich przedsiębiorców.  Buchaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś dokładniej przypatrzy się interesom TW Krzysztofa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i NSA oddali te bzdury. "Interes społeczny" jest ważniejszy od interesu parafii , dobre sobie.... Chyba interes sklepikarza który tą aferkę rozkręcił, bo chciał wykosić konkurencję a sklepowa radna Wcisło pomogła. "Społeczeństwa" to się nikt nie pytał. Ja myślę, że ten sklep w pobliżu też powinno się zamknąć. A NSA oddali te bzdury co miasto nawypisywało. Ten teren nie jest już cmentarzem, przez lata była tam sralnia dla psów i pijalnia dla meneli. Jeśli są szczątki ludzkie, jeśli, to ekshumować i przenieść na cmentarz. A jak ich nie ma to wara od własności prywatnej.
Szybko się uczą się od rządzących komucho-konfidentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe dlaczego PLAZA została pobudowana tam taka csama sytuacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Decyzja moim zdaniem bardzo sluszna i w pelni solidaryzuje sie z radnymi. Zastanawia mnie tylko, co mieliby do powiedzenia, gdyby ow teren nalezal do Kosciola katolickiego i jakis zapijaczony proboszcza chcialby w tym miejscu "wystrugac" sobie kosciolek. Nawet wbrew woli mieszkajacych nieopodal.... Byliby tak odwazni, jak w stosunku do prawoslawnych?
Kościółek to jednak co innego niż sklep. Kościoły na cmentrzach zdarzają się często, ale Lidla na cmentarzu jeszcze nie widziałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren parafii winien być zagospodarowany dla potrzeb sakralnych a nie handlowych.Wyznania i religie winny zająć się nauczaniem wiernych a nie robieniem interesów biznesowych.Jeżeli ten teren im nie potrzebny /nie potrafią go zadospodarować zgodnie z wiarą/winien być przekazany miastu pod opiekę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież za tymi kombinacjami stoi wodrol z kalinowskim na czele. ciekawe czy będzie druga "czarna owca" - łapówki itp ?????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...