Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jefrrey R. Butcher Perłę widzi ogromną

Utworzony przez wesoły sanitariusz, 13 lipca 2008 r. o 22:03 Powrót do artykułu
Wysłuchałem wywiadu. Nowy właściciel i przewodniczący rady nadzorczej wydaje mi się klasy Nelly Rokity. To nowa Nelly Lublina. Poziom żenujący 5 rodzin - 5 miliardów dolarów - do tej pory nie znani. Cuda niewidy, a właściciel firma cypryjska. Jaj sobie robią. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Wiciński ostro rozpoczął swoje rządy, ściągnął inwestora....ciekawe ile na tym zarobi;-) Usunął ze swojej drogi całą konkurencję, wszystkich zdolnych menago, zostały tylko jednostki spolegliwe. Myślę że w ciągu 10 lat to najbardziej wzrośnie majątek pana W. a o regionalnym piwie przyjdzie nam zapomnieć popijając sikacze na zachodnich licencjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundusz WIDMO, bez historii, bez żadnych inwestycji , przecież to są JAJA. CZy naprawde nikomu nie zależy aby PERŁA przetrwała. Co oni wygadują i co to za Zarząd który taki bajki przyjmuje i opowiada. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAk nie zwalniają ludzi....heh sprzedaz masakrystycznie spadłą i co robią MENAGO perły ?, zwalniaja starych pracowników...ciekawe gdzie ich toi zaprowadzi.Szkoda gadac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...