Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jutro ostatni dzień Jesz Burgera. Będzie… impreza

Utworzony przez Jadwiga, 8 października 2010 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Żryjta, żryjta, a potem się porzygajta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Danie główne imprezy - hanburger z podśmierdniętego mięsa dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program oglądałam, ale nie miałam okazji tam jadać. Zresztą... jeśli chciałabym pooglądać "padlinę" [wystawka z mięsem] poszłabym do mięsnego, a nie do knajpy. Myślę, że do upadku tego lokalu przyczynił się nie sam program telewizyjny, co profil kuchni, jaka tam serwują. Ja staram się nie jadać żarcia typu fast food, więc dla zasady unikałabym tego lokalu, w dodatku o tak beznadziejnej nazwie. To moje osobiste zdanie. Wybaczcie, jeśli kogoś obraziłam, nie miałam takiego zamiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno impreza jest zorganizowana po to żeby sprzedać resztę miesa jaka została!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co oni zrobią że mija tyle czasu między zabiciem zwierzaka przez samochód a znalezieniem go przez ich człowieka.Przecież nie mogą patrolować całą noc ulic i niekiedy gołębia nie udaje się zeskrobać z asfaltu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST G*WNO, TO JEST SYF, I MY TO JEMY... NIE OMISZKAM SIE POJAWIC NA IMPREZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne że byliście dobrym materiałem aby pokazać jak nie należy robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie...stypa, a nie impreza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda Gessler napisał:
TO JEST G*WNO, TO JEST SYF, I MY TO JEMY... NIE OMISZKAM SIE POJAWIC NA IMPREZIE.
Smacznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzta, jedzta a potem po stołach rzygajta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz setny ten sam artykół dodane dwa zdania i udaje świerze info. Niezły poziom gazety. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo halo, po pogrzebie na prawdziwej stypie powinny być najlepsze specjały kuchni polskiej (takie jak mama robi w domu), a nie fast foody chemicznie utwardzane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie lepiej za te pieniądze wypłacić ZALEGŁE PENSJE? PS A ekipa TVNu będzie też relacjonować live?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz setny ten sam artykół dodane dwa zdania i udaje świerze info.
To jeszcze nic. Przeczytajcie coś z działki kulturalnej podpisane oa: Oto fragment: Na piątkowym koncercie coverowego składu z Lublina będzie można usłyszeć m.in. "Billy Jean” Michaela Jacksona, "Poker Face” Lady Gagi, "Yeah” Ushera, "Crazy” Berkley'a. Oprócz utworów zagranicznych artystów, zespół Goście wykona także piosenki polskich wykonawców. W repertuarze pojawią się zapewne utwory Maćka Maleńczuk. – Utwory Maleńczuka będziemy grać przez godzinę – zaznacza Artur "Jasiek” Jasiński, perkusista zespołu Goście. – Mamy także niespodziankę dla naszych słuchaczy. Wprowadzamy kilka nowych piosenek do programu. Na razie mogę powiedzieć tylko to, że będą to utwory Stereophonics, Georgia Michaela oraz polskiego zespołu The Boogie Town. A więc: "Crazy" Berkley'a, utwory Maćka Maleńczuk, utwory Georgia Michaela... Najciekawsze jest to, że dziennikarz piszący o muzyce przypisuje jakiemuś Berkley'owi "Crazy", czyli jeden z największych hitów ostatnich lat nagrany przez duet Gnarls Barkley
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz obejrzałem ten odcinek i wcale się nie dziwię, że ten lokal upada, a ten łysy właściciel to totalny idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesz burger... syrasz na kilometr polecam wegetariańskie żarcie np. miske ryżu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=LiyyTuNvWZs Rapowa piosenka reklamująca JESZBURGERA (czas 2:23), tekst wymiata. "Bierz w kieszeń stówkę i wpadaj na bułkę (...) No bo ważne jest, to co jesz i ważne skąd"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...