Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kabaciński: Departament cenzury w lubelskiej PO (wideo)

Utworzony przez renia, 25 marca 2013 r. o 14:39 Powrót do artykułu
Panie Kabaciński, niech pan sp....okojnie szuka innej pracy, a nie za grubą pensyjkę urządza cyrki w Lublinie. Przypadkiem Pan posłem nie jesteś? W Warszawie w sejmie nie ma nic do roboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego kultura w ogóle ma być dotowana z publicznych pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co reklamować tego pa... na?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA CENZURY - TYLKO NIECH SOBIE ROBIĄ TO ZA SWOJE PIENIĄDZE... Ale nikt im nie broni niech sobie robią co chcą, ale NIE ZA PIENIĄDZE LUBLINIAN I PODATNIKÓW, lepiej jest przeznaczyć na drogi i infrastrukturę miejską, dożywianie dzieci,a nie qasi lub pseudokulturę. Radni wielu opcji wykazali się rozumem i prawidłową sztuką wyboru...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie (P)Ośle a może by tak w ramach jakiegoś tam waszego happeningu deptak odśnieżyć... wiosnę mamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@renia: Skoro jest Posłem z Lubelszczyzny to zajmuje się sprawami tutejszymi. Świetna akcja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kabacinski to drugi "wstyd lubelszczyzny" po Pali-gniocie. Siewcom PATOLOGII wszelakiej juz dziekujemy... Niech wyjezdzaja z lubelszczyzny. PKB przez nich nie urosnie na pewno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabacinski, tobie kury pasc, a nie polityka sie zajmowac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umieszczenie tych plakatów przez Kabacińskiego na drzwiach to wykroczenie (art. 64a kodeksu wykroczeń). Co na to Straż Miejska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krytykuje odwołanie się do wartości chrześcijańskich a bierze ślub kościelny...zagłosowaliście za hipokrytą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
krytykuje odwołanie się do wartości chrześcijańskich a bierze ślub kościelny...zagłosowaliście za hipokrytą!!!
Tacy komunistyczni konfidenci są najgorszym zagrożeniem dla narodu polskiego, lisy farbowane !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten młody człowiek, przez pomyłkę wyborców- poseł wraz z Palikotem, Hołdą i jej córeczką, Pietrasiewiczami to prawdziwy wstyd Lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;) napisał:
@renia: Skoro jest Posłem z Lubelszczyzny to zajmuje się sprawami tutejszymi. Świetna akcja!
no bardzo świetna. od razu mi od tego się lepiej jeździ po lubelskich drogach, chodniki w lublinie są jakby mniej zasrane...nawet stanie w korkach czy widok ogólnej nędzy dookoła jest mniej dokuczliwy. Bo Pan Poseł zorganizował taką świetną akcję! Ale to jest myśl. Może jak by oni wszyscy w sejmie pojechali w teren i zaczęli podejmować działania w odpowiedzi na każdą decyzję radnych, to może nie mieli by już czasu żeby sp..przyć do reszty wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kabaciński. A, kto jest? Czyżby następny z Ruchu zboczeńców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, jestem zaskoczony, ze w PO zdarzaja się normalni, przytomni ludzie....Prosze sie nie przejmowac gamoniami z R uchu P,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to wszyscy robią jakieś gówniane show zamiast zająć się poważnymi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalny napisał:
Umieszczenie tych plakatów przez Kabacińskiego na drzwiach to wykroczenie (art. 64a kodeksu wykroczeń). Co na to Straż Miejska?
Strach przed Ruchem Palikota oj strach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ruch Palikot !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...