Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kino samochodowe przy Arenie Lublin. Na ekranie "Wraki Lubelszczyzny"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2016 r. o 16:32 Powrót do artykułu
To kino to jakaś porażka. Mogli załatwić cos większego bo to na czym wyświetlali to było wielkości duzego telewizora :] z daleka ledwo co widac. Cześć osób jak to zobaczyłą to postanowiła wracac :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło na ten stadion, mam jakoś do niego wstręt po tym co musili zniszczyć aby go wybudować. Ja raczej tam nigdy się nie pojawię :). Ciekawe ile osób ma tak jak ja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale chłam..jakie miasto takie kino
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Mnie jakoś nigdy nie ciągnęło na ten stadion, mam jakoś do niego wstręt po tym co musili zniszczyć aby go wybudować. Ja raczej tam nigdy się nie pojawię :). Ciekawe ile osób ma tak jak ja :)
Dobrze zrobili, że zamknęli ten buraczany grajdoł - relikt PRL-u ! Ten smród dopadał nas już na dworcu. Przyjezdni od razu czuli lubelskie klimaty :) A te karawany ciężarówek korkujące miasto...  a te wysłodki buchające śmierdzącą parą i ociekające na ulice, ulice dziurawe wytłuczone przez te zdezelowane graty. Ech, jest czego żałować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...