Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta przejechana przez autobus zmarła po kilku tygodniach. Jest opinia biegłych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2017 r. o 20:57 Powrót do artykułu
Ja tam nie chodzę jak krowa, nie pcham się na chama pod samochody i dlatego mam się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kruk krukowi oka nie wykole" Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ja tam nie chodzę jak krowa, nie pcham się na chama pod samochody i dlatego mam się dobrze.
 Chylę czoła bo takich ludzi jest już coraz mniej :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ilu stronicowy raport będzie wydany czy kierowca mógł widzieć babcię przy "wygiętym" przegubowym autobusie który już po zamknięciu drzwi wyjeżdżał z zatoki ? Czy by były ekspertyzy i wizje lokalne ? Czy jest brane pod uwagę że przed wypadkiem był dołek w tej zatoce co mogło zasugerować kierowcę że to w nim gibnęło autobusem , a zaraz po wypadku naprawiono tą zatokę i usunięto ten dołek . Proszę sprawdzić datę . Nawet prokurator i sędziowie wiedzą że to nie wina kierowcy( bo babcia " walczyła " o torebkę : ) , ale ktoś musi beknąć by zamknąć sprawę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ta,. tyle czasu zajęło dojście do takich wniosków, myślę że mogą biegli ocenić czy lekarze są winni opadom śniegu w tym chorym kraju..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość z autobusu nieźle się wkopał. Nie chcę nikogo osądzać ale wiele razy widziałem jak te gapy zamykają drzwi gdy ludzie wchodzą jeszcze do autobusu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...