Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KOD będzie protestował w Lublinie 13 grudnia. Lider Solidarności: To hucpa polityczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 r. o 21:15 Powrót do artykułu
Czy jest jeszcze jakaś partia bądź ugrupowanie w którym nie "zaistniał" pan Kamiński? Taki nasz, lubelski Ryszard Czarnecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzę, jak "pięknie" komuchy zawłaszczyły najświętsze dla Polaków wartości i czekam, kiedy ich lustra tak jak Kierwińskiego, zaczną pluć na nich. Tamten już sie nie goli. A kiedy pozostali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zobaczymy kajdanki na rękach alimenciarza Kijowskiego i rumuńskiego cepa Petru?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na wolność w Polsce nie narzekam i nie mam się czego obawiać. Ale widzę że obywatele polscy boją się i nie mogą pogodzić się z narodowa rzeczywistością. Jeśli wam tu się nie podoba to możecie wyjechać z tego kraju. A to że możecie wyjść i pokrzyczec a nawet co niektórzy identyfikujący się z KOD-m nawołują do wypowiedzenia posłuszeństwa legalnie wybranej władzyi jeszcze nie odpowiadają przed sądem  to właśnie jest wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był  Najwyższy czas, aby wykopać od koryt tych zawodowych koryciarzy!! I tu się z pisem całkowicie zgadzam!! Przyrosły im te grube, spasione dupska do stołków,  przyzwyczaili się do kilkudziesięcio tysięcznych pensji za nic nie robienie!!Dupska mają przyklejone do stołków butaprenem i wierzyli głeboko. że nic ich nie ruszy!!  Przyszedł PIS i dostaną kopa!! Mogą, ewentualnie aplikować o pracę, w zarzadzanych przez siebie firmach,  jako gońcy lub sprzątaczki, na umowie śmieciowej!!  Osobiscie, jestem zwolennikiem, całkowitej likwidacji tych koryt.   Jednak, to co robi PIS, to krok w dobrym kierunku, można powiedzieć: it is better then nothing.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hucpą jest zbezczeszczenie ruchu jakim była Solidarność. Obecnie nie ma już Solidarności tylko farbowani ubecy jak Piotrowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko trzydzieści kilka procent głosowało na to bagno pis reszta właśnie się budzi i wywieziono ich na taczkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak a pis to niby nie byli i nie są przy korycie? ? ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komunistyczne Oddziały Dywersyjne ruszają do ataku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie trolle się ożywiły!!!A KYSZ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźcie się wyżalić do Rydzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. "To jak tańczenie na czyimś grobie – uważa Marian Król, przewodniczący lubelskich struktur NSZZ Solidarność." A jak PiS odprawia od 6 lat polityczny taniec na grobach 96 ofiar lotniczej katastrofy to jest ok panie Marianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co u Palikota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślałem, Królowie są samodzielnie myślącymi ludzmi.Widocznie myliłem bo M. Król jest zaprzeczeniem tej teorii gdyż ta jego wypowiedź jest powtórzeniem tego co mówią ci z "jedynie słusznej partii"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak PO przez 8 lat "uszczęśliwiała" nas na siłę swoim modelem państwa, to wtedy wszystko było ok? Hipokryzja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kodziarze otrzeżwieliby gdyby ich idole z 81 roku polali ich przy mrozie chociażby takim jaki się kroi na jutrzejszy dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw zobaczymy pasiak na bebechu Kowalskiego..mam nadzieję. Chyba, że go Rezydent ułaskawi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO nie zmieniała ustroju państwa abnegacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glupki z kodu wy zlodzieje cala polska z was sie smieje a niech marzna barany z kodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hucpe to ty robisz gościu cienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...