Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komornik wszedł na konto Szpitala Kolejowego w Lublinie

Utworzony przez ZENEK, 23 stycznia 2013 r. o 09:21 Powrót do artykułu
Nie rozumiem jak szpitale mogą w tych czasach bankrutować? Szpitale są po to żeby ratować nasze zdrowie i życie a nie robić interesy więc o bankructwie nie ma mowy. Niech te nieroby z wiejskiej wezmą się w końcu w garść i coć z tym zrobią. Ale nie lepiej dawać sobie wielkie nagrody nie wiem za co bo dla mnie nawet na wypłatę nie zarabiają. A gdzie są nasze pieniądze z comiesięcznego zusu kpina, paranoja po prostu POLSKA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli starostwo lubelskie robi wszystko by zniszczyć do reszty lubelskie szpitale.Szpital Kolejowy zapewnia opiekę prawie całej południowej części miasta,bo w Abramowicach jest inny profil leczenia.Ale panowie Pekalski i Orzeł przy poparciu wicemarszałka Sobczaka chyba mają prywatny interes w tych zmianach do których dążą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniszczyć szpital Jana Bożego ratując tak zadłużone placówki jak szpital kolejowy czy szpital na kraśnickiej gdzie tu sens i ekonomia a pacjenci teą w dalekim poważaniu przez urzędasów marszałka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
zniszczyć szpital Jana Bożego ratując tak zadłużone placówki jak szpital kolejowy czy szpital na kraśnickiej gdzie tu sens i ekonomia a pacjenci teą w dalekim poważaniu przez urzędasów marszałka
Na pewno komuniści będą prywatyzować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pewno komuniści będą prywatyzować !!!
Nie dało się inaczej, to teraz za pomocą komornika. ŻENADA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dokładnie jak w tym filmie pod tytułem "Komornik" z Chyrą w roli głównej. Myślałem że to fikcja filmowa, a jednak nie ! Oglądał ktoś z was ten film ? Na początku jest taka scena jak komornik wchodzi do szpitala i nakleja odpowiednie naklejki na sprzęt ratujący życie w tym szpitalu. Wartoby wkleić ten fragment filmu tutaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...