Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
****
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2011 r. o 15:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
****
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2011 r. o 15:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wc napisał:
[***]
rozumiem, że [***] też mózg, który masz na poziomie [***]...
Ostatnio edytowany 28 kwietnia 2011 r. o 13:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troliniusz napisał:
rozumiem, że wysrałeś też mózg, który masz na poziomie gówna...
przecież spuściłem wodę, a ty jednak się wydostałeś z tych głębi. Cud!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest w lepszej jakości:
Ostatnio edytowany 14 kwietnia 2011 r. o 15:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie mogę się doczekać dostawy autosanów, które mpk jako pierwsze na świecie odważyło się zamówić. Mam dziwne przeczucie, że będzie to sukces na miarę śmigających jak widmo trolejbusów maz, ktore mpk tez eksperymentalnie zamowilo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze. Lublin, Gdynia i Tychy to 3 jedyne miasta w Polsce gdzie jeżdżą trolejbusy. Widocznie w setkach innych miast się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MPK nie zamówiło Autosanów, zrobił to ZTM, nie pierwszy na świecie bo pare mniejszych miast kupiło już ten model tylko w b. małych ilościach a Lublin kupił je pierwszy co najwyżej w tej skali, i nie pierwszy Autosany, a konkretnie te nowe miejskie San City bo przecież tysiące innych Autosanów jeżdżą po Polsce i świecie, a samo MPK Lublin eksploatowało już pojazdy H9-35 w większej ilości w latach 1976-1984 oraz wcześniej ich poprzedników - Sany, ponadto MPK nie zamówiło nigdy trolejbusów MAZ, myślało jedynie o produkcji trolejbusów na podwoziu tego producenta, ale zrezygnowało gdy firma Medcom (producent napędu) związała się umową wyłączności z Solarisem, jedyny jeżdżący po ulicach Lublina trolejbus MAZ, został kupiony jako nadwozie autobusowe i zmontowany w MPK na PRÓBĘ, przy użyciu napędu firmy Medcom, która dopiero później związała się umową wyłączności z Solarisem,30 Solarisów które teraz kupiło MPK ma jednak napęd Skody z którym również współpracuje Solaris, co w pewien sposób wymusiło MPK. To tak w skrócie i ogólnie aby nie miotać głupotami ludziom w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...