Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec linii Leclerc

Utworzony przez Edek, 24 lutego 2009 r. o 08:37 Powrót do artykułu
Ten mi do pracy pasował.To teraz znów partyzantka w MPK.Złapią,albo nie.Ja nie umiem kasować biletów w kasownikach,ratunkuuu!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Darmowe" wożenie klintów do hipermarketów to akt nieuczciwej konkurencji. MPK i małe sklepy z torbami idą i nie protestują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek, zrob tak jak ja.ja mam bilet roczny niewidoczny:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leclerc robi sie dziadowskiem sklepem. Jeszcze 2-3 latat temu trzymał poziom, ale jest craz gorzej i ja i wielu moich znajomych bojkotujemy go. Wpychanie wszystkiego, tylko nie to o co sie prosi sprzedawce, braki na półkach np. rama niebieska, czy almette jogurtowy, kończąc na braku darmowych reklamówek pod pretekstem ,,ekologi'' czy teraz likwidowanie darmowej linii która służyła klientom i nie tylko... żenua. Czas chyba na biedronke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...