Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koparka nocuje w Zalewie Zemborzyckim

Utworzony przez Ja nie jestem nauczycielem, 27 kwietnia 2009 r. o 19:30 Powrót do artykułu
Jakoś nie wierzę temu Panu Janowi. Zdecydowanie więcej skażone będzie środowisko gdy koparka będzie codziennie wjeżdżała i wyjeżdżała na brzeg. Nie mówiąc o spalinach które w trakcie tej jałowej pracy będzie wydzielała, również nie wspominając o tym, że brzeg będzie zniszczony. W końcu niech w tej Polsce coś zrobią od początku do końca. I nich tacy Panowie Janowie nie przeszkadzają. Tak sobie myślę, że Pan Jan nie ma nic do roboty tylko zajmuje się bardzo ale nie swoimi sprawami. Może jest coś do zrobienia na osiedlu w którym mieszka ? Nic tam nie ma do roboty ? Głownie tak jakoś wychodzi że zawsze jakiś Pan Jan szkodzi - ale to co jak chce dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie jestem nauczycielem napisał:
Jakoś nie wierzę temu Panu Janowi. Zdecydowanie więcej skażone będzie środowisko gdy koparka będzie codziennie wjeżdżała i wyjeżdżała na brzeg. Nie mówiąc o spalinach które w trakcie tej jałowej pracy będzie wydzielała, również nie wspominając o tym, że brzeg będzie zniszczony. W końcu niech w tej Polsce coś zrobią od początku do końca. I nich tacy Panowie Janowie nie przeszkadzają. Tak sobie myślę, że Pan Jan nie ma nic do roboty tylko zajmuje się bardzo ale nie swoimi sprawami. Może jest coś do zrobienia na osiedlu w którym mieszka ? Nic tam nie ma do roboty ? Głownie tak jakoś wychodzi że zawsze jakiś Pan Jan szkodzi - ale to co jak chce dobrze.
co fakt to fakt, ale pan urzedas powinien cos zaradzic na ta stara kopare, a nie wypisuje na forum i msci sie na panie Janie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może wystarczyło by od strażaków pożyczyć "rękaw" taki do zatrzymywania skarzonych plam na wodzie na wszelki wypadek jakiegoś wycieku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozna w pulku Deblinskim,wypozyczyc pomost plywajacy.Koparka stalaby na pomoscie i nie byloby zanieczyszczen.Pozdrawiawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest że wszystkie Janki to równe chłopaki...tylko podpier.... i narzekają.Nic poza tym.Życzliwy się znalazł,kamień na drodze nie przeszkadza to się koparka w wodzie znalazła.Bomba ekologiczna:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
Jak to jest że wszystkie Janki to równe chłopaki...tylko podpier.... i narzekają.Nic poza tym.Życzliwy się znalazł,kamień na drodze nie przeszkadza to się koparka w wodzie znalazła.Bomba ekologiczna:)
Szkoda, że w Lublinie jest więcej takich jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak ten operator dostaje sie do kabiny! podplywa pontonem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
Jak to jest że wszystkie Janki to równe chłopaki...tylko podpier.... i narzekają.Nic poza tym.Życzliwy się znalazł,kamień na drodze nie przeszkadza to się koparka w wodzie znalazła.Bomba ekologiczna:)
ciekawe czy chciałbyś żeby twoje dzieci plywaly pozniej w takim basenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Jan. popieram. Samochodu nie można opłukać pod domem bo skażenie a tu grat w środku zalewu. Wykonawca powinien dostać co najmniej jeden mandat każdego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czemu te prace trwają tak długo, ta koparka była już tam przed tygodniem i opalała się tam podczas weekendu, naprawdę nie można było tego zrobić od poniedziałku do piątku, bo naprawdę nie wierzę by trzeba było na te pracę ponad tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wyciągnąć koparke, bo jeszcze nie daj Bóg zepsuje się od tej wody... ratujcie koparke !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...