Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeżeli by te światła wyłączyli to było by super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja powinna być zrobiona w Niemcach (rozumiem, że ciężko tam przejść przez jezdnię ale światła to chyba nie trafione rozwiązanie) w ten weekend był korek do Lubartowa. Może i z tym problemem DW zainterweniuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nikt nie pomyslał o ludziach mieszkających na Kasprowicza czy w Wólca, stamtąd w lewo można wyjechac w weekend chyba tylko dzięki światlom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a my jeździmy przez Cyców i Piaski-jest trochę dalej ale i chyba szybciej-a inni niech się kwaszą w korkach-He!He!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to tylko dowód na to jaki ruch jest na tej ulicy. Wyobraźmy sobie teraz jak ciężko do tej pory, jak nie było tych świateł, było przejść komukolwiek na druga stronę. Poprostu wszyscy musimy się nauczyć cierpliwości i tyle. Światła są potrzebne. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Podobna sytuacja powinna być zrobiona w Niemcach (rozumiem, że ciężko tam przejść przez jezdnię ale światła to chyba nie trafione rozwiązanie) w ten weekend był korek do Lubartowa. Może i z tym problemem DW zainterweniuje
Potwierdzam wczoraj był niezły korek po południu przed Niemcami zaczynał się już !!uwaga na końcu obwodnicy Lubartowa przed rondem czyli jakieś 10km miał. Czegoś takiego u nas jeszcze nie widziałem, a tak skutecznym spowalniaczem okazały się światła na przejściu w Niemcach. Też bym proponował wyłączać czasami !!! Kilka samochodów widziałem nie wytrzymało tak żółwiego tempa i puściło parę spod maski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj korek przed Niemcami był masakryczny!! Powinna być kładka dla pieszych w Niemcach a nie światła!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to potrzeba aż gazety żeby policmajstry tyłki ruszyły ze swoich samochodzików i zaczęli robi to z co dostają ciężkie pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
wczoraj korek przed Niemcami był masakryczny!! Powinna być kładka dla pieszych w Niemcach a nie światła!!!
Na szczęście za światłami w Niemcach odkorkowało się. Ale czegoś takiego nie widziałem od 20 lat! Powinni postawić Patrol w Niemcach, przynajmniej w niedzielę bo po co ta cała sygnalizacja, są wakacje niedziela!!! przeszedł jeden żul do sklepu i tyle widziałem tam ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to trzeba jeszcze postawić na światłach przy eleclercu itd w kierunku centrum Lublina i na każdym skrzyżowaniu w kierunku jezior i to się na nic ie zda.Drogi interweniujący jeżeli na nasze wąskie drogi jednorazowo wyjeżdża tysiące samochodów to nie ma innej opcji jak korek z Lublina do Łęcznej .Ale interweniuj i walcz niech wybudują autostradę do Łecznej.Jestem z tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawcie policjanta jesze w Łęcznej na skrzyżowaniu, pliz! Przeciez przez tą wiche się przejechac nie da (
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbieracz puszek napisał:
to trzeba jeszcze postawić na światłach przy eleclercu itd w kierunku centrum Lublina i na każdym skrzyżowaniu w kierunku jezior i to się na nic ie zda.Drogi interweniujący jeżeli na nasze wąskie drogi jednorazowo wyjeżdża tysiące samochodów to nie ma innej opcji jak korek z Lublina do Łęcznej .Ale interweniuj i walcz niech wybudują autostradę do Łecznej.Jestem z tobą.
Jestes w bledzie. Dopoki nie bylo swiatel na skrzyzowaniu z Kasprowicza, dopoty nie bylo korka. A wiem co mowie, bo od lat tamtedy jezdze na weekendy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie dyr.Wójtowicz zrealizuj projekty przebudowy które widziałem w pańskiej instytucji i będzie po kłopocie ,jakoś Panu to ciężko idzie.Może pomoże Palikot bo on wszystko może.Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
szkoda, że nikt nie pomyslał o ludziach mieszkających na Kasprowicza czy w Wólca, stamtąd w lewo można wyjechac w weekend chyba tylko dzięki światlom
Złym rozwiązaniem jest gdy 50 samochodów czeka by jeden mógł wyjechać. Jeżeli te światła byłyby inaczej ustawione zapewne nie sprawiałyby tyle problemu. Nie może być tak, jak do tej pory, że priorytet mają samochody wyjeżdżające z Kasprowicza (to jest przecież boczna droga lokalna) i najmniejsze poruszenie przed czujnikiem od str. Kasprowicza powoduje niemalże natychmiastowe zatrzymanie ruchu na drodze krajowej o kilkudziesięcio razy większym natężeniu ruchu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...