Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Korki obok centrum IKEA po otwarciu. Opóźnienia autobusów od 30 do 45 minut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2017 r. o 15:35 Powrót do artykułu
Znaczy się jest pieniądz jest czas jest dobrze. Prawo i Sprawiedliwość dało kasę Szwedom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy sieci IKEA za stracony czas... nie tylko ten dziś, ale również ten przez cały okres budowy i ten przyszły przy każdej promocji. Niech Wam się dobrze sprzedają meble z naszych lasów.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają tam jakieś ładne parniki? Zepsuł mi się i klapa wylata. Świnie mi kwiczoł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajta w tej Ikei, żeby wam ołówków nie zabrakło, bo będzie lipa. Tyle ludzi przyjechało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam dajo ?? bo wczorejszego wieczora pszyszło 2 tysiace za moje dzieciatki z pińscet plusz i bojem sie że stary zara weźmie i w cug pojdzie. Machoniowe chopaki jusz od wczoraj pod bromom czekajo na Waldka coby sie wypytać czy jusz pińcetki pszyszły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to totalne bezmózgi. Tak jak jest napisane w artykule jest do dyspozycji most umożliwiający bezkolizyjny wjazd i wyjazd z IKEA, więc nie wiem po co w ogóle tam światła i ten lewoskręt. Fakt faktem brakuje odpowiednich drogowskazów, ale jednak jakoś garstka osób potrafiła z niego skorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autobusy powinny mieć jakiś przejazd BUSOMAT PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariola ze wsi napisał:
a co tam dajo ?? bo wczorejszego wieczora pszyszło 2 tysiace za moje dzieciatki z pińscet plusz i bojem sie że stary zara weźmie i w cug pojdzie. Machoniowe chopaki jusz od wczoraj pod bromom czekajo na Waldka coby sie wypytać czy jusz pińcetki pszyszły
  ten komentarz jest żałosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Jak dach po zimie się nie zapadnie to odwiedzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi w stylu klasyka: "Chemia, mistyfikacja, taka sytuacja..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebane bukiety zaatakowały miasto jak niemcy w 39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać do użytku hipermarket, ale bez parkingu? Kto na taki bubel pozwolił???????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham skandynawski styl: biel, lekkość, świeżość. Czekałam na Ikeę i jest to dla naszego regionu wspaniały prezent.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również kocham skandynawski styl - przytulność, ciepło, proste formy, naturalność. Cieszę się ogromnie że jest w Lublinie, moim kochanym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
funkcjonalność ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wnętrza w skandynawskim stylu optymistycznie nastrajają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...