Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krótki film o naciąganiu

Utworzony przez w, 11 stycznia 2008 r. o 08:51 Powrót do artykułu
TA NIEUDOLNA STRAż MIEJSKA ZA POMOCą KAMER JUż SZOPKę UPILNOWAłA.ONI TACY ZDOLNI JAK MIEJSCY URZęDNICY CO WIDAć PO TYM ZAPYZIAłYM MIEśCIE.BYł U MNIE KREWNY W LUBLINIE PO WIELOLETNIEJ NIEOBECNOśCI W KRAJU I PIERWSZE PYTANIE DLACZEGO TU JEST TAKI BRUD I TAKIE DZIADOWSKIE ULICE I CHODNIKI CZY MY MAMY JAKIEś WłADZE CZY LUDZI KTóRZY BIORą TYLKO PENSJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w napisał:
TA NIEUDOLNA STRAż MIEJSKA ZA POMOCą KAMER JUż SZOPKę UPILNOWAłA.ONI TACY ZDOLNI JAK MIEJSCY URZęDNICY CO WIDAć PO TYM ZAPYZIAłYM MIEśCIE.BYł U MNIE KREWNY W LUBLINIE PO WIELOLETNIEJ NIEOBECNOśCI W KRAJU I PIERWSZE PYTANIE DLACZEGO TU JEST TAKI BRUD I TAKIE DZIADOWSKIE ULICE I CHODNIKI CZY MY MAMY JAKIEś WłADZE CZY LUDZI KTóRZY BIORą TYLKO PENSJE.
A mój się nie mógł nadziwić, że Puławy takie piękne i nowoczesne. Ale i ja sądzę, że Puławy, a Lublin, to olbrzymia różnica, na korzyść Puław oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie ktos wybierze z ratusza do UK i zobaczy jak to funkcjonuje a straz miejska w Lublinie wogole nie istnieje powinno sie przede wszystkim wywalic ruch samochodowy ze Starego Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motor lublin napisał:
niech sie ktos wybierze z ratusza do UK i zobaczy jak to funkcjonuje a straz miejska w Lublinie wogole nie istnieje powinno sie przede wszystkim wywalic ruch samochodowy ze Starego Miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he he he ludzie przecież to mieszkańcy miasta Lublin zaśmiecają to miasto, wiec mam propozycje niech każdy zacznie od siebie i jak będzie już w stanie spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie prosto w oczy ,że jest idealnym obywatelem tego miasta, który dba o czystość i nie popełnia wykroczeń to wtedy niech zacznie oceniać innych. Druga sprawa to że każdy z nas ma jakąś prace i obowiązki polecone przez przełożonych i musimy się z nich wywiązywać bo ktoś nas rozlicza. Nasz Straż Miejska też ma obowiązki i zadania wiec dajmy tym ludziom spokojnie pracować to nie ich wina że miasto małe dużo samochodów i kierowców którzy popełniają wykroczenia z których ci funkcjonariusze ich rozliczają za to im płacą . Pozdrawiam i życzę więcej samokrytyki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...