Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto przyjmie stażystów?

Utworzony przez werter, 31 stycznia 2014 r. o 22:36 Powrót do artykułu
Tak długo szukam pracy,że nauczona życia, przeczytałam "bezpłatne staże". (omyłkowo)   W sumie nic mnie nie zdziwi. Skoro nie ma pracy, to staż nic nie da. Ale niech się dzieje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha :D jaja już sobie kompletne robicie :D. Autor powinien wspomnieć że jest to projekt skierowany głównie dla psychicznych kobiet :D http://bezbarierdopracy.pl/o-projekcie/  . Człowiek młody się męczy wręcz walczy z UP jak i szalonymi pracodawcami któży chcieli by najlepiej absolwenta z 5 letnim doświadczeniem w zawodzie i paroma fakultetami a tutaj z czymś takim wyskakujecie.  Chciałbym zauważyć że pracodawcy posuwają się do tego że na staż pracowników szukają tylko i wyłącznie z doświadczeniem ! Oczywiście praktyki studenckie zawodowe nie kwalifikują się dla takich pracodawców jako doświadczenie zawodowe.To jest chore ! Najpierw męczyłem się 7 miesięcy żeby zdobyć staż, gdyż slyszałem od pracowników up że niby nie ma pieniędzy a oczywiście były ale dla swoich, więc trzeba było zdobyć znajomości by mieć jakiekolwiek doświadczenie w wyuczonym zawodzie. Rozesłałem mase cv do pracodawców gdzie po 1,5 roku czasu od zakończenia studiów udało mi się pójść na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną na której stwierdzono że niestety nie takiej osoby szukają. Oczywiści walka z UP cały czyli próba pojścia na kolejny staż by zdobyć więcej doświadczenia w wyuczonym zawodzie. W między czasie próba załapania się do jakiejkolwiek roboty fizycznej. A tutaj coś takiego ! Gońcie się z takim państwem ! Już lepiej wyjechać za granice i żyć z socjala niż wegetować w takim państwie gdzie nawet do roboty fizycznej nie chcą chyba że na czarno zapierdalać jak murzyn i czekać aż typowy sąsiad Kowalski (konfident) nie podjebie do up ! Zamiast dopłat do mieszkań dla młodych z których mało kto może skorzystać niech państwo da na bilet lotniczy dla każdego absolwenta i wtedy jest możliwość wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wziąć stażystę po to aby się męczyć nad jego nauką, pilnować go, tłumaczyć, czy oni niemądrzy są , niech rząd sobie weźmie jak takie głupoty wymyśla, ludzie chcą pracy na całe życie anie raz na jakiś czas trzy miesiące za jałmużnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja firma zgłosiła do tego projektu chęć przyjęcia stażysty. I co  z tego, skoro żaden bezrobotny nie był zainteresowany stażem przy obsłudze klienta!!! żenujące. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy młody szuka pracy na całe życie; nikt nie ma ochoty bujać się ze stażu na staż nie mając możliwości kupna mieszkania bo żaden bank nie udzieli kredytu. Jak tutaj można myśleć o założeniu rodziny ? Szukam pracy na stałe w ugruntowanej na polskim rynku firmy ale takie firmy szukają absolwentów najlepiej z 5 letnim doświadczeniem. Jako młody człowiek uważam iż bez znajomości nic się nie da zrobić w tym państwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy młody szuka pracy na całe życie; nikt nie ma ochoty bujać się ze stażu na staż nie mając możliwości kupna mieszkania bo żaden bank nie udzieli kredytu. Jak tutaj można myśleć o założeniu rodziny ? Szukam pracy na stałe w ugruntowanej na polskim rynku firmy ale takie firmy szukają absolwentów najlepiej z 5 letnim doświadczeniem. Jako młody człowiek uważam iż bez znajomości nic się nie da zrobić w tym państwie
  bez znajomości to nawet jak będziesz miał te 5 lat stażu to nie dostaniesz pracy, bo wtedy powiedzą ci, że masz nie takie jak trzeba wykształcenie, w tym porąbanym kraju jakim jest polska praca jest ale dla tych co mają szerokie plecy, pozostali wegetują, oto dobrobyt w wydani solidarnościowców z lat 80,     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy młody szuka pracy na całe życie; nikt nie ma ochoty bujać się ze stażu na staż nie mając możliwości kupna mieszkania bo żaden bank nie udzieli kredytu. Jak tutaj można myśleć o założeniu rodziny ? Szukam pracy na stałe w ugruntowanej na polskim rynku firmy ale takie firmy szukają absolwentów najlepiej z 5 letnim doświadczeniem. Jako młody człowiek uważam iż bez znajomości nic się nie da zrobić w tym państwie
  Wiesz co czujesz... Bieganie za stażem, bijatyki z UP o staż, potem 3 miesiące wykorzystywania, następnie maślane oczy jakoby chęć zostania w firmie - w wyniku odmowy - szukanie pracy- ale cóż, wszędzie min. 6 miesięcy doświadczenia, najczęściej rok. I znów tułanie się, szukanie stażu, dopełnienie do pół roku... Tyle, że pomiędzy jednym a drugim stażem mija przerwa i te pytania "a co Pan/Pani robił/a w tej przerwie?"...   Cóż ja straciłam nadzieję co do wyprowadzenia się z domu. Mieszkanie z rodzicami mnie przerasta, a nawet mając partnera - męża/żonę, wcale nie jest prościej kupić/wynająć mieszkanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  każdy młody szuka pracy na całe życie; nikt nie ma ochoty bujać się ze stażu na staż nie mając możliwości kupna mieszkania bo żaden bank nie udzieli kredytu. Jak tutaj można myśleć o założeniu rodziny ? Szukam pracy na stałe w ugruntowanej na polskim rynku firmy ale takie firmy szukają absolwentów najlepiej z 5 letnim doświadczeniem. Jako młody człowiek uważam iż bez znajomości nic się nie da zrobić w tym państwie Wiesz co czujesz... Bieganie za stażem, bijatyki z UP o staż, potem 3 miesiące wykorzystywania, następnie maślane oczy jakoby chęć zostania w firmie - w wyniku odmowy - szukanie pracy- ale cóż, wszędzie min. 6 miesięcy doświadczenia, najczęściej rok. I znów tułanie się, szukanie stażu, dopełnienie do pół roku... Tyle, że pomiędzy jednym a drugim stażem mija przerwa i te pytania "a co Pan/Pani robił/a w tej przerwie?"...   Cóż ja straciłam nadzieję co do wyprowadzenia się z domu. Mieszkanie z rodzicami mnie przerasta, a nawet mając partnera - męża/żonę, wcale nie jest prościej kupić/wynająć mieszkanie...   **************   Lolu, łącze sie w bólu. Ja co prawda mam prace... dzięki temu, że zaraz po studiach załapałam się na staż, potem drugi staź (oba po pół roku, nie tak jak teraz - 3 miesiące). Potem zastepstwo i dopiero stała umowa.   Na mieszkanie mnie nie stać, nie stać mnie tez na kredyt. Na wynajęcie szkoda pieniedzy - wole odkładac zeby miec na swoje. Kiedy to nastąpi? Za 10-15 lat? Nie wiem...   Ale ważne że Kasia Tusk ma łatwy start...      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja firma zgłosiła do tego projektu chęć przyjęcia stażysty. I co  z tego, skoro żaden bezrobotny nie był zainteresowany stażem przy obsłudze klienta!!! żenujące. 
daj namiary na firme, z mila checia sie zglosze 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ważne że Kasia Tusk ma łatwy start...
    "Państwo zdało ezgamin". Donald Tusk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...