Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A dlaczego ta Pani nie potrafiła zrobić rewolucji w swoim firmowym lokalu w Lublinie przy ul. Kościuszki, tylko go zamknęła?A teraz robi za eksperta w branży restauracyjnej,a u siebie nie potrafiła wprowadzić zmian. Więc pytam co to za ekspert od rewolucji w restauracjach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
A dlaczego ta Pani nie potrafiła zrobić rewolucji w swoim firmowym lokalu w Lublinie przy ul. Kościuszki, tylko go zamknęła?A teraz robi za eksperta w branży restauracyjnej,a u siebie nie potrafiła wprowadzić zmian. Więc pytam co to za ekspert od rewolucji w restauracjach?
Przynajmniej Lublin i e lokale mają darmową reklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przynajmniej Lublin i e lokale mają darmową reklamę
Wlasnie o to chodzi zeby tez zamkneli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesziwa-burger i Czarcia Łapa w rękach Gesslerowej ...no no no- a po ile będzie wódka w tych lokalach jak ci z tektury będą rzucać kamieniami np.w demonstrację narodowych radykałów ?.Właśnie interesują mnie zalecenia tej "cudotwórczyni" na taką,nazwijmy to okazję ????.W Warszawie pod prezydenckim krzyżem w jej knajpie na Krak.Przedm., 100-ta wódy była po 4 zł...tak słyszałem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi wielka praca zająć się nieźle prosperującymi lokalami. Gdyby Magda Gessler wzięła się za Karczmę Słupską lub Tip-Topa to dopiero byłby wyczyn:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy odcinek o Jeszburgerze? też w lipcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc2 napisał:
Wlasnie o to chodzi zeby tez zamkneli...
Zmiany w Czarciej Łapie wyraźnie pokazują że ta pani powinna zajmować się kuchniami Plastikowe lustra z marketu, papierowe aniołki... I to wszystko w jednej z najpiękniejszych knajp Lublina! Proponuję wprowadzić w Czarciej plastikową zastawę- będzie szoł w stylu TVN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj z tym jeszburgerem padaka jedzenie peztluszczone brzydkie kelnerki baledra jednym slowem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanty napisał:
W Warszawie pod prezydenckim krzyżem w jej knajpie na Krak.Przedm., 100-ta wódy była po 4 zł...tak słyszałem ?
Przekąski-zakąski nie są Magdy Gessler... A wszystkie napitki kosztują tam 4zł od zawsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jeszu spier...ła co tylko mogła wycięła chili!!!, żeberka, kombo. Ten tłusty babsztyl nie zna się na kuchni, w wawie jej knajpy cienko pierdzą. Poza tym program jest żywcem zerżnięty z produkcji brytyjskiej prowadzonej przez Gordona Ramsey'a, no do tego Pana, naszej kuchcie jest daleko. I tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zmiany w Czarciej Łapie wyraźnie pokazują że ta pani powinna zajmować się kuchniami Plastikowe lustra z marketu, papierowe aniołki... I to wszystko w jednej z najpiękniejszych knajp Lublina! Proponuję wprowadzić w Czarciej plastikową zastawę- będzie szoł w stylu TVN
Nie podpowiadaj na litość boską-jeszcze zechce skorzystać z pomysłu Ja nienawidzę plastiku.Ładna zastawa porcelanowa to jest to z czego mogę spożywać posiłek. Od razu lepiej smakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to przecież jest polska edycja brytyjskiego programu Ramsey'a... Jak większość seriali i programów, jest odpowiednikiem zagranicznej produkcji. Co za bystrość :/ Dobrze prosperująca Czarcia Łapa? Być może, 20 lat temu, ale nie teraz... na ogół niestety świeci pustkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego polska telewizja od poczatku swojego istnienia kopiuje wszystko z zachodu? Takie programy sa juz od wielu lat w USA i innych krajach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dlaczego polska telewizja od poczatku swojego istnienia kopiuje wszystko z zachodu? Takie programy sa juz od wielu lat w USA i innych krajach.....
I co z tego? To znaczy, że nie można tego zrobić i u nas? Skoro jest widownia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zmiany w Czarciej Łapie wyraźnie pokazują że ta pani powinna zajmować się kuchniami Plastikowe lustra z marketu, papierowe aniołki... I to wszystko w jednej z najpiękniejszych knajp Lublina! Proponuję wprowadzić w Czarciej plastikową zastawę- będzie szoł w stylu TVN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i jeszcze jedna WAŻNA rzecz- DLACZEGO ta restauracja "Jeszburger" NIE JEST PRZYSTOSOWANA dla osób niepełnosprawnych?-jakieś schodki i podesty -a przecież tyle się o tym ostatnio mówi! Naprawdę miałem ostatnio z żoną chęć TAM coś zjeść-ale zwątpiłem i mam ich Daleko w Pupie! -poszedłem tam,gdzie z wózkiem inwal.dało się wejść... -no i Cześć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie ma znaczenia, że jest pleśń w kukurydzy czy stare mięso i zamrażana i rozmrażana 100x ryba. Ciapaci z UM i tak wsuną ze smakiem. American Style.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że Pani Magda pojechała po tej knajpie!!! Sama kiedyś zatrułam się tym szajskim żarciem! Poza tym cwaniakowaty właściciel... pfff.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej
Co się dziwić, że jacyś właściciele knajpy nie mają o niczym pojęcia, jak w tym mieście dziennikarze piszą tak "Dzięki takiej szansie nieodkryte talenty mają szansę zaistnieć na scenie muzycznej". I to jest cytat z tego portalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...