Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kwiaty dla zegara, życzenia dla stadionu. Co ma urodziny 22 lipca?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2016 r. o 08:20 Powrót do artykułu
A ja w czasie panującej komuny 22 lipca miałem ślub kościelny! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Manifest PKWN ogłoszono 22 lipca w Chełmie, a nie w Lublinie i Chełm na chwilę był pierwszą stolicą PRL. Niechlubne, ale tak było ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś może podać nazwę ulicy ze zdjęcia? dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co stoi bmw x1 - zapomniałem dodać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ulica Dubois na wieniawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolejbusy wystartowały dokładnie 21 lipca, czyli dzień wcześniej, niż jest podane w artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ArtiRKS napisał:
Manifest PKWN ogłoszono 22 lipca w Chełmie, a nie w Lublinie i Chełm na  chwilę był pierwszą stolicą PRL. Niechlubne, ale tak było ...
A później rządzących przeniesiono do Lublina ,a poźniej do Warszawy 1944-1989,elektryfikacja,melioracja ,odbudowa zniszczeń wojennych.I-sza droga dość szybkiego ruchu Piotrków-Katowice,rozbudowa miast 1000 szkół na 1000 Lecie PP,stocznie,kopalnie, fabryki,lotniska i wiele wiele innych za 1/1000 długu tego co w latach 1989-2016 a teraz to PANIE ojtam,ojtam???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd wiesz że wtedy mieliśmy 1/1000 obecnego długu,przecież dług który zaciągnął Gierek został spłacony dopiero w 2011 roku bodajże.Poza tym do twojej listy ,,sukcesów komuny,, doliczyłbym jeszcze :coroczny darmowy wywóz surowców do ZSRR w ramach ,,przyjaźni polsko_radzieckiej,, ,inwestowanie w budowę energochłonnych i przestarzałych  zakładów których działalność również ukierunkowana była na ,,przyjacielski,,eksport do ZSRR.Poza tym wskutek komuny i tego że wszystko było państwowe ( więc niczyje)panowało ogromne złodziejstwo i marnotrawstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do malkontenta: zapomniałeś dodać czystki ideologiczne i morderstwa przedwojennej inteligencji; zabór mienia i do dzisiaj nieuregulowane prawnie sprawy z ziemiaństwem; szkoły specjalne dla aktywu partyjnego i "studia" na WUML.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja  się urodziłam 22 lipca i się nie chwalę :-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...