Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może by tak teraz PiS przystąpił do zlikwidowania " skupów złomów" i durnych (niby) ich właścicieli, którzy nie wiedzą ze włazy żeliwne i kable są z kradzieży. A no zobaczymy czy wezmą się za to czy dalej "polityka" będzie najważniejsza?!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 tysiące złotych grzywny - dziwię się, że przy takich śmiesznych karach jeszcze jakiekolwiek światła przy tych drogach działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak teraz PiS przystąpił do zlikwidowania " skupów złomów" i durnych (niby) ich właścicieli, którzy nie wiedzą ze włazy żeliwne i kable są z kradzieży. A no zobaczymy czy wezmą się za to czy dalej "polityka" będzie najważniejsza?!.
  W cywilizowanym kraju od łapania złodziei jest policja, a od wymierzania kary - sądy. I tak ma pozostać. Likwidowanie prywatnych skupów złomu to słaby kierunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELSKA POLICJA JEST SUPER LUX - CZASAMI TRUDNO WYBRAĆ KTO GŁUPSZY POLICJANT CZY STRAŻNIK MIEJSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara w zawiasach czyli jakby jej nie było , 2 tys grzywny to najwyżej wyszedł z kradzieży na "0". Pobłażliwość sądów jest przerażająca. I nie chodzi tu o kary bezwzględnego więzienia ale taki wyrok żeby reszta 2x się zastanowiła zanim zrobi to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet dla 1 złapanego- pokrycie wszystkich strat plus 100 000 kary. Innych złodziei szuka na własną rękę . Może mu zwrócą część kosztów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciąć łapy i problem z głowy, a jak będzie zębami gryzł to prąd go trzepnie i o jednego chwasta mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za kara 2000 zł grzywny. Kompletnie bez sensu - kara powinna wynosić 2x tyle co odbudowa okablowania, wtedy skutecznie wystraszyłaby potencjalnych złodzei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, złodzieje ukradli kable do UM, UW, i Banków w Lublinie i przez wiele dni jest tam ciemno. Można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pijanych kierowców złapali 300 a jednego od kabla nie mogą oj coś tu śmierdzi. Nie to że jestem złośliwy ale teraz policjantów mamy po szkołach to nie to co kiedyś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym złodziejskim kraju zawsze kradli. Czy to komuna, czy kapitalizm, to jak pamiętam zawsze złodzieje ci sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak teraz PiS przystąpił do zlikwidowania " skupów złomów" i durnych (niby) ich właścicieli, którzy nie wiedzą ze włazy żeliwne i kable są z kradzieży. A no zobaczymy czy wezmą się za to czy dalej "polityka" będzie najważniejsza?!.
    Taa.... juz widzę, jak to robią i te głosy sprzeciwu, że ingerują w wolny rynek i działalność gospodarczą. Z drugiej strony jak prowadzisz złom i gość przynosi ci jakieś kable, czy szyny kolejowe to twoim zasranym złomiarskim obowiązkiem WINNO BYĆ wypełnienie formularza gdzie podaje się dane z dowodu tego co przyniósł towar i oświadczenie skąd to ma oraz oznaczenie towaru który kto przyniósł. Za to się powinni wziąć - za to prowadzenie takiej ewidencji. Gdyby to było, to by ukróciło zapędy złodziejskie, a nie tak jak teraz - koleś przynosi szyny kolejowe, a złomiarz bierze i nawet nie spyta skąd to, nie spisze danych gościa, nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uzupełniając mój powyższy post dopiszę, że ewidencja taka...w przypadku zgłoszenia kradzieży... ułatwiłaby wówczas sprawdzenie na skupach złomu kto był, co przyniósł, powiązać daty, zdarzenia i ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie pytanie - po co na zamkniętym odcinku, który będzie przedłużany jako zachodnia obwodnica LBN cały czas świecą się wszystkie latarnie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BIEDA W LUBLINIE....I GŁÓD...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani Kasperska , pani poprosi złodziei żeby włączyli . będzie nowy news
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam takie pytanie - po co na zamkniętym odcinku, który będzie przedłużany jako zachodnia obwodnica LBN cały czas świecą się wszystkie latarnie??
A no właśnie po to, żeby złodzieje kabli nie ukradli. A poza tym tak jest taniej - lepiej płacić za prą niż uzupełniać kable. A za prąd płaci wykonawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...