Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Karolu - czekam z synami na Pana powrót na boisko! Chcemy znowu oglądać Pana w akcji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lubelsy lekarze Brawo Lublin i Leczna jestescie wielcy ale malo doceniani w KRAJU zycze wiele sukcesow w leczeniu .Panie Karolu zycze zdrowia i szacunek dla miast [lekarzy ] w Lublinie .Dziekujemy lekarzom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Karolu zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia!!! Dobrze Pan trafił, w klinice na Chmielnej pracują naprawde sami wybitni specjalisci, mozna rzec cudotwórcy! Trzymamy kciuki za szybki powrótn boisko! Powodzenia!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOC. MACKIEWICZ lepiej trafic nie mógł najlewpszy lekaż na świecie wiem bo tam leżałem kupe czasu super klinika i wspaniałyt życzliwy personel a Panu Karolowi szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOC. MACKIEWICZ lepiej trafic nie mógł najlewpszy lekaż na świecie wiem bo tam leżałem kupe czasu super klinika i wspaniałyt życzliwy personel a Panu Karolowi szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla kliniki okulistycznej W LUBLINIE brawo lekarze oby czlowiek widzial jest duza szansa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko pozostaje żal, że zwykłym kowalskim by się nikt ie interesował - i by było po oku - mimo wszystko dużo zdrowia życzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Achtung Bielecki trzymaj się !!!!!! Jesteśmy z tobą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu z wlkp napisał:
Brawo Lubelsy lekarze Brawo Lublin i Leczna jestescie wielcy ale malo doceniani w KRAJU zycze wiele sukcesow w leczeniu .Panie Karolu zycze zdrowia i szacunek dla miast [lekarzy ] w Lublinie .Dziekujemy lekarzom
Ty weterynarzu nie słódź tak, bo to widać że jesteś lekarzem z Lublina. W Łęcznej byli też lekarze pomyleńcy np. Kaszub !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...