Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
hahaha to się uśmiałem już wstydu nie mają w powiatowych zarabiają z dyżurami po 28 tyś na ręke to można sobie wyobrazić ile w Klinicznym mają poza tym dlaczego nie mówią ile dostają za dyżur, tyle co mają za dyżury to pielęgniarki które zwijają się jak w ukropie nie mają nawet za miesiąc swojej harówy. Dryga sprawa walą prywatę w godzinach pracy w szpitalu więc niech się nawet nie ośmieszają i nie robią z siebie ofiar a jak się nie podoba to zmienić specjalizację albo zawód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowy lexus hybrydowy wszedł do sprzedaży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz pojęcia o czym mówisz. To właśnie jest upokarzajace ze w powiatowych szpitalach zarabia się znacznie więcej za mniej odpowiedzialna prace. Nie bądźcie kolejnymi bezmyslnymi hejterami i nie piszcie bzdur typu pokaż lekarzu co trzymasz w garażu. Wysokie zarobki okupione są praca na kilku posadach bo do dobrego lekarza prywatnie pójdzie każdy. Tylko ze ten dobry lekarz czasem nosem się już popiera nie ma czasu dla siebie dla dzieci. Zazdrościsz tak bardzo to się zamień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla rządzących. Chcę żeby lekarz zarabiał najlepiej w tym kraju. Tylko lekarze są w stanie naprawić nasze zdrowie. Na całym świecie, lekarze jeżdżą najlepszymi samochodami, mają najwyższe uznanie w społeczeństwie. Kiedy zrozumiecie ludzie, że zdrowie jest najważniejsze? Na prawdę, chcę żaby z moich podatków najlepiej opłacaną grupą zawodową byli lekarze - z mocno rozwiniętym samorządem, samooczyszczającym środowisko. Chcę również, żeby odszkodowania za błędy medyczne były na poziomie tych z USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zaglądać lekarzom do kieszeni. Oni żeby zarobić godnie muszą zasuwać co najmniej 3 razy tyle niż większość obywateli. Co im po lexusach hybrydowych skoro stoją tylko na parkingach pod szpitalami. Nam etatowcom/prywaciarzom łatwo - 8-12h i szlus zero poważnej odpowiedzialności. A ci ludzie 2-3 dni do domu nie wracają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla kwękających. Jakbyś jeden z drugim - trzy etaty dymał nawet na najniższej krajowej to też byś był Panisko na dzielni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz zaraz. To skoro lekarzowi tak ciężko to niech też sobie zmieni. Piękne zawody czekają: tynkarz, murarz, ociepleniowiec, elektryk, kucharz, barman, kierowca, drwal, fryzjer. Do wyboru do koloru. I jakby lekarze nie zauważyli to jakoś zawsze tak było ze jak się chciało więcej zarobić to trzeba było więcej popracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni już mają takie fortuny że cięzko im utrzymać proszę pojechać do niektórych i zobaczyć jak się żyje tam niech dziennikarz pojedzie i zrobi zdjęcia. Jaką pracę trzeba wykonać za takie pieniądze zarobić. Nawet lokomotywa tyle nie zarobi. \czy w innych zawodach to nie trzeba się uczyć czy budowlaniec to nic nie wie czy kierowca autobusu to nie ma żadnej odpowiedzialności o przepraszam . Dać im średnio krajowa i zakaz zarabiania w luxmedach sanitasach i innych przytułkach ściągania kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonic ich raz a dobrze.Życie nie lubi próżni przyjdą nowi chętni i czyści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Etat szpitalny i w tym samym czasie pracy etat akademicki - dwie pensje za jednym zamachem - 2 x 4,6 tys tez bym chcial, potem przychodnie lub prywatne gabinety - 100 minimum za10 minut dla pacjenta. I jeszcze malo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jeszcze im mało mój tata był w szpitalu nr 4 w Lublinie 3 tygodnie na początku było dobrze przychodzili pytali się o zdrowie,ale jak zauważyli ze niewymagających kasy to sobie opuścili i po trzech tygodniach wypisali a miał być kwalifikowany do zabiegu, przykładem facet który leżał z nim na sali dal za zabieg kolana 2tysiące ponoć inawet go nie pytali nie zakładali jak się czuje i oni chcą podwyżek Pi......ni złodzieje i chijeny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro wiceprzewodniczący OZZL p. Grzegorz Pietras przyznaje, że działając umyślnie (świadome, dobrowolne, podejmowanie pracy w wymiarze 16 godzin na dobę) nie gwarantuje leczonym pacjentom bezpieczeństwa, to chyba można go oskarżyć o sprowadzenie zagrożenia dla życia i zdrowia osób podlegających jego opiece? Co na to właściwe organa? No i kłaniają się również przepisy kodeksu pracy mówiące o tym, że każdy pracownik powinien stawić się do pracy w stanie umożliwiającym jej podjęcie i wykonywanie. Czynnik przemęczenia może uniemożliwić wykonywanie pracy a, że wynika on z winy pracownika to panu doktorowi zaczyna się kłaniać paragraf 52 kodeksu pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z drugiej strony jak lekarze po 6 latach ciężkich studiów, za 3 tys. Na rękę mają ratowaç ludzkie życie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupa skur.....ów! Nie znam lekarza, który pracowałby za 2400 zł netto. Kłamcy !! Ja musze przeżyć za 1417 zł netto a strajkować mi nie wolno! W du..ach im się poprzewracało! Wywalić na bruk. Przed świetami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich praca powinna być doceniona, ale czy zrezygnują z dodatkowych miejsc pracy,żeby nie pracować po 16 godzin, jeżeli dostaną podwyżki? Przecież 100% i tak im nikt nie podniesie pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im mało to niech się zamienią z salowymi na pobory ( o pracy nie wspomnę ) . Piszecie zasadnicza stawka-a gdzie dodatki niełyszałem aby lekarz niemiał dodatków, a gdzie dyżury . za jeden dużur biorą tyle co solowa za cały miesiąc !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz pojęcia o czym mówisz. To właśnie jest upokarzajace ze w powiatowych szpitalach zarabia się znacznie więcej za mniej odpowiedzialna prace. Nie bądźcie kolejnymi bezmyslnymi hejterami i nie piszcie bzdur typu pokaż lekarzu co trzymasz w garażu. Wysokie zarobki okupione są praca na kilku posadach bo do dobrego lekarza prywatnie pójdzie każdy. Tylko ze ten dobry lekarz czasem nosem się już popiera nie ma czasu dla siebie dla dzieci. Zazdrościsz tak bardzo to się zamień.
To zamienić się z tym lekarzem na powiecie i nie pierdzielić głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by we wszystkich publicznych szpitalach i przychodniach ujawnić wszystkie pobory i nagrody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje w szpitalu w Lublinie kilkanaście lat i zarabiam 1500 zł, mam wyższe wykształcenie to są zarobki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że jak tam im mało płacą to że nie odchodzą do prywatnego sektora w całości (bo pewnie znakomita większość z nich ma prywatną praktykę vel działalność gospodarczą i dorabiają w przychodniach i prywatnych gabinetach). No ale wtedy nie będzie możliwości wtykania swoich pacjentów "z prywaty" na oddziały szpitalne, a to teraz jest ważne. Zresztą mam kumpli lekarzy i mogę powiedzieć że im zawsze mało. Żeby tak za etyką lekarską się rozglądali jak za pieniądzem... Poza tym śmiesznie nazwany jest ten ich związek "Ogólnopolski Związek Zawodowego Lekarzy przy SPSK4". Ja proponuję "ogólnoeuropelski", lepiej "światowy" - takie szczegóły świadczą o ich zadufaniu w sobie, kiedy powinien się nazywać co najwyżej "powiatowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...