Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiecznie im mało zarabiają po 50-70 tys. na duzurze odsypiaja bo po prywcie zmeczeni, pacjenta trktuja jak intruza i ciagle im zle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze protestowali i nie pracowali więc ja-pacjent, płacąc składki nie mogłem dostać się do lekarza.  NFZ słusznie potrąciła im za niewykonywanie świadczeń dla pacjentów .                                   Skoro więc moje pieniądze nie trafiły do lekarzy to zostały zawłaszczone przez NFZ. Żądam zwrócenia mi moich składek zdrowotnych pobranych z mojej emerytury za styczeń /350 zł/, gdy przez kilka dni nie mogłem korzystać ze świadczeń oraz wypłacenia mi stosownego odszkodowania za niewykonywanie usług leczniczych. Wiem,wiem. Głupi jestem - bo to jest właśnie POLSKA i tutaj mam wyłącznie obowiązki płacenia a nie prawa do leczenia wynikające z Konstytucji. Wiem że na straży Konstytucji i przestrzegania moich praw nie stoi NIKT. Bo pan prezydent stoi na straży partii rządzącej - dlatego zagłosuję na jakiegoś idiotę bo co mi za różnica?     .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze protestowali i nie pracowali więc ja-pacjent, płacąc składki nie mogłem dostać się do lekarza.  NFZ słusznie potrąciła im za niewykonywanie świadczeń dla pacjentów .                                   Skoro więc moje pieniądze nie trafiły do lekarzy to zostały zawłaszczone przez NFZ. Żądam zwrócenia mi moich składek zdrowotnych pobranych z mojej emerytury za styczeń /350 zł/, gdy przez kilka dni nie mogłem korzystać ze świadczeń oraz wypłacenia mi stosownego odszkodowania za niewykonywanie usług leczniczych. Wiem,wiem. Głupi jestem - bo to jest właśnie POLSKA i tutaj mam wyłącznie obowiązki płacenia a nie prawa do leczenia wynikające z Konstytucji. Wiem że na straży Konstytucji i przestrzegania moich praw nie stoi NIKT. Bo pan prezydent stoi na straży partii rządzącej - dlatego zagłosuję na jakiegoś idiotę bo co mi za różnica?     .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korekty poprawne. Usługa nie wykonana - nie zapłacona. Zdroworozsądkowe. Tylko lekarze już zapowiadają że "orżną" pacjentów na różne sposoby bo " muszą wyjść na swoje". To tak jakby mieli cyrograf , z diabłem chyba, i musieli, niezależnie od okoliczności te pieniądze dostać. To się nazywa żelazny biznes! Szkoda, że na bakier z etosem medyka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Bardzo dobra decyzja. Skoro nie pracowali to nie dali kasy i tyle temacie. Leczyć ludzi a nie bawić się w polityke !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy pieniądze trafią do Sorów i nocnej opieki, które wtedy wykonywały prace za poz czy na nagrody w nfz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do który j....na ich mac!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktory je...na ich mać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...