Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lekarze z dziecięcego szpitala będą się zwalniać

Utworzony przez Małgorzata, 7 stycznia 2008 r. o 10:42 Powrót do artykułu
GRAĆ NA DZIECIACH CHORYCH NA BIAŁACZKĘ - DOWÓD MORALNEJ ZAPAŚCI LEKARZY. Ja też chcę zarabiać więcej o 2 tys. złotych, podejrzewam, że jak każdy w tym kraju! Też mało zarabiam, też wiele lat się uczyłam, ale moje studia nie kosztowały budżetu państwa tyle co studia medyczne, bo to jest olbrzymi koszt. To może STRAJKUJMY WSZYSCY?! TYLKO JAKO CZłOWIEK WYKSZTAłCONY WIEM, żE BRAK PIENIęDZY W KASIE PAńSTWA DLA WSZYSTKICH. DLACZEGO LEKARZE TEGO NIE ROZUMIEJą? I TAK WSZYSCY OGLąDAJą SIę TYLKO NA łAPóWKI. POWIEM WIęCEJ - JESTEM Z CHORą CóRKą śREDNIO 2-3 RAZY W TYGODNIU W DSK, ALBO W LUXMEDZIE I MOGę POWIEDZIEć Z DOśWIADCZENIA, że nie ma tam dobrych lekarzy, którzy nie oglądają na pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też widziałem strach i łzy w oczach chorych gdy ich chciano ewakuować.Coś nie tak z naszymi doktorami,oj cos nie tak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na czele szpitala musza stac menadzerowie, a nie lekarze.Po co tam lekarz-dyrektor skoro on nie leczy tylko zarzadza.Tak samo w sadach.Poco prezesami sadow sa sedziowie.Tam tez musza byc menadzerowie.Identycznie w szkolach.Od tego trzeba zaczac.Dla menadzera to obojetne czy zarzadza fabryka olowkow,biurem podrozy,szpitalem,sadem czy szkola.Wszedzie sa takie same zasady funkcjonowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...