Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Litewski kierowca wymusił pierwszeństwo, cztery osoby ranne

Utworzony przez ~tomek~, 7 kwietnia 2009 r. o 09:16 Powrót do artykułu
jak sie nie umie jezdzic po rondzie i nie widzi sie znakow to potem sa takie wypadki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tych litwinow to juz dawno policja powinna sie zastawic, oni czujaa sie bezkarni w polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tomek~ napisał:
jak sie nie umie jezdzic po rondzie i nie widzi sie znakow to potem sa takie wypadki
Tam nie ma ronda..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyłączeniu sygnalizacji świetlnej jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli wg ciebie tam nie ma ronda,to nawet na rowerze nie powinieneś jeździć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega po części ma rację... tam nie ma ronda - tam jest skrzyżowanie z wyspą centralną o "ruchu okrężnym", a nie rondo samo w sobie to trochę różnica, choć sposób poruszania się jest podobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten litewski kierowca czuje sie bezkarny !! Człowieku moja kobieta przez Ciebie jest w ciezkim stanie !! Teraz akurat stabilnym bo na czas miała operacje ! nie daruje jemu tego !! nie daruje !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jako kierowca fiata punto z tego wypadku to wiem jak to było i koleś siedzi i się nie wypłaci do końca życia!!!! to cud że 2 moje koleżanki przeżyły, a tak btw to było rondo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z fiata punta jak narazie przezyly wszytskei osoby ta moja kobieta jest w stanie stabilnyum pod urzadzeniami !! ale wyjdzie z tego wierze w to !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przezyly i zyc beda !!!!! wszytskle 4 ranne !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na litwie kupuja prawka i potem jerzdza nie znajac przepsów. deb***!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...