Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Londyn - Lublin, Dublin - Lublin. Ryanair sprzedaje bilety na loty

Utworzony przez ja wiem..., 20 września 2012 r. o 08:09 Powrót do artykułu
ale redakcja zabłysnęła... "Nie jest tanio"... A nie jest, bo sprawdzacie okolice Świąt. Sprawdźcie styczeń to będziecie mieli tanio. Przecież przed Świętami połowa Polaków mieszkających na wyspach tłumami szturmuje lotniska. Dlatego nie jest tanio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest tanio , a naprawdę drogo przelot z Warszawy do Dublina i z powrotem Aerlingusem w tych samych dniach w grudniu i styczniu jest 50% tańszy niż w Ryanair z Lublina . Myslę że kazdy woli pojecha do Warszawy i z tamtąd poleciec liniami dużo lepszymi jak Ryanair.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1943 pln zo lot to faktycznie taniocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/LublinAirport Promocyjne ceny biletów zostały wyprzedane w pierwszych minutach uruchomienia serwisu rezerwacyjnego dla Lublina (LUZ), a jak dobrze wiecie jest to okres przedświąteczny. Standardowo ceny są wyższe niż w innym okresie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego do Lublina ??? Gdzie i ok kiedy Lublin ma lotnisko ??? Powinno być raczej Świdnik dlaczego ludzie są wprowadzani w błąd ??? Swoją drogą to Promocji Świdnika jako miasta ktoś robi koło du....... Pięknie. Nie dajcie się Świdniczanie Wydymać Lubliniakom !!! Lotnisko jest w ŚWIDNIKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlatego że zostało zbudowane przez lubelskie pieniądze. O co Ci chodzi człowieku i widzisz wychodzi jednak małomiasteczkowość z Ciebie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku to się dzieci w miasto bawią. Kto ma udziały? Świdnik? Tylko w 5%, Lublin ma 60%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak napisał:
Dlaczego do Lublina ??? Gdzie i ok kiedy Lublin ma lotnisko ??? Powinno być raczej Świdnik dlaczego ludzie są wprowadzani w błąd ???
Dlatego że nie lata się do Modlina, Balic, Pyrzowic, Jasionki. Twoja wypowiedź jest głupsza niz to ustawa nakazuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kto będzie latał za takie kwoty haha taksówka do Modlina pojechać będzie się bardziej opłacało haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pin napisał:
W Świdniku to się dzieci w miasto bawią. Kto ma udziały? Świdnik? Tylko w 5%, Lublin ma 60%.
A twój stary sika na kucaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarstwo ! Tak działa wolny rynek, jest popyt jest podaż ! Miejsca w pormocyjnych cenach rozeszly sie w ciagu kilku minut od uruchomienia sprzedazy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą wpisałem te same daty jak na zrzucie ekranu powyżej, tylko dla mnie mają znacznie niższe ceny Londyn - Lublin 21 grudnia - 142.41 GBP; Lublin - Londyn 2 stycznia - 101.70 GBP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też właśnie sprawdziłem z ciekawości i jest taniej niz w gazecie! hurra ,dzieki interwencji dziennika spadły ceny !! hip hip huraa huraa huraa Może o biedronce coś napiszecie? Tam też ceny mogły by spaść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest, ceny spadły dzięki DW. wyślijcie im kwiaty i ucałujcie w stopy. HAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez na swieta ZAWSZE są najdrozsze bilety. Nie rozumiem po co robic z tego sensacje i artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ten sam przewoźnik oferuje znacznie tańsze bilety dla pasażerów latających do Warszawy-Modlina. Przykładowo 21 grudnia za lot na trasie Londyn Stansted - Modlin zapłacimy 104 funty. Tego samego dnia, ale do Lublina z lotniska Stansted trzeba zapłacić 374 funty. " ... no to śmigamy w przestworza. Nie będzie nam lotnisko Modlin pluło w twarz. Nasze i droższe i lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzz napisał:
" Ten sam przewoźnik oferuje znacznie tańsze bilety dla pasażerów latających do Warszawy-Modlina. Przykładowo 21 grudnia za lot na trasie Londyn Stansted - Modlin zapłacimy 104 funty. Tego samego dnia, ale do Lublina z lotniska Stansted trzeba zapłacić 374 funty. " ... no to śmigamy w przestworza. Nie będzie nam lotnisko Modlin pluło w twarz. Nasze i droższe i lepsze.
Sprawdzałeś na stronie ryanaira, czy wierzysz w to, co DW napisze? Na stronie jest cena 142,41 (i jest to najdroższy termin) - reszta w najgorszym wypadku delikatnie przekracza 100funciaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiem... napisał:
Sprawdzałeś na stronie ryanaira, czy wierzysz w to, co DW napisze? Na stronie jest cena 142,41 (i jest to najdroższy termin) - reszta w najgorszym wypadku delikatnie przekracza 100funciaków
Tyle, ze nie jest to cena koncowa. 142,41 to bedzie jak polecisz bez bagazu i nie uiscisz dodatkowych oplat. Ryanair zdzieraja jak moga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rany, a co to jest 200 funtow dla ludzi pracujących w UK? to tak jak dla nas 200zł wydać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adg napisał:
rany, a co to jest 200 funtow dla ludzi pracujących w UK? to tak jak dla nas 200zł wydać!
No chyba Ci troche wiecej wyjdzie niz 200 funtow z bagazem. I nie, 200 funtow to nie 200 zlotych wbrew pozorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...