Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lotnisko Lublin: ILS już działa. Będzie mniej przekierowań na inne lotniska

Utworzony przez bez przyszłości, 17 października 2013 r. o 22:28 Powrót do artykułu
HIP HIP HURRRRRRRRA!!!!!!!! Będzie mniej przekierowań. Oraz mniej połączeń. Hurrrrrra!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  TO DZIAŁA:     To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę:  http://goo.gl/7SXLjC       Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ucieszą się pasażerowie, gdyż mają większą pewność..." - po tym sformulowaniu wniosukję, że owi mieszkańcy pewności nie mają żadnej, ale prawdopodobieństwo, że wylądują w Świdniku jest większe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------OCZEKUJEMY  NA  PRZEPROSZENIE   NAS !  NIE  JESTEŚMY  GŁĄBAMI !!!------------------   Wypada  teraz  aby  Zarząd  Lotniska  przeprosił   za  nazywanie  Nas  "głąbami"  którzy  ciągle  tylko  krytykują (sic?).   Myśmy  mówili , że  przyczyną  przekierowań  na  inne  lotniska  jest  spo wodowane  brakiem  "ILS"  a  Wy  teraz  stwierdzacie , " Lotnisko  Lublin , "ILS" już  działa . Będzie  mniej   przekierowań  na  inne  lotniska " .  Ciągle  oczekujemy  Raportu  Prokuratury  z  Kontroli  finansowej  budowy  Lotniska  Air Port  Lublin.  To  znaczy :  ile  milionów  pobrano  z  budżetu  wo   jewództwa  lubelskiego  i  z  budżetu  miasta  Lublina ? .   Ile  milionów  wyniósł  rzeczywisty  koszt    budowy  i  po  zaniżeniu  STANDARDU  lotniska ,  ile  pozostało  milionów ?  ,  oraz  gdzie   są  te    miliony ?.       W  dodatkowej  informacji  pozostaje  pytanie  DLACZEGO   WYBRANO  PROJEKT  ZANIŻAJĄCY   STANDARD  LOTNISKA ? .     Czyżby  odrazu  planowano  BUBEL  lotnisko ? .      Także  ważne  pytanie ,  CZY  W  BUDOWIE  LOTNISKA   KORZYSTANO   Z   DOTACJI  "UE"  ? .  Rozliczmy  wreszcie  budowe  tego  lotniska  "BUBLA",  bo  przecież  do  budowy  były  w  dyspo zycji  MILIONY  z  podatków  wojewódzkich  i  miejskich !. GDZIE   SĄ   MILIONY  ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://daa.pl/lokalizacjagps Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
---------OCZEKUJEMY  NA  PRZEPROSZENIE   NAS !  NIE  JESTEŚMY  GŁĄBAMI !!!------------------   Wypada  teraz  aby  Zarząd  Lotniska  przeprosił   za  nazywanie  Nas  "głąbami"  którzy  ciągle  tylko  krytykują (sic?).   Myśmy  mówili , że  przyczyną  przekierowań  na  inne  lotniska  jest  spo wodowane  brakiem  "ILS"  a  Wy  teraz  stwierdzacie , " Lotnisko  Lublin , "ILS" już  działa . Będzie  mniej   przekierowań  na  inne  lotniska " .  Ciągle  oczekujemy  Raportu  Prokuratury  z  Kontroli  finansowej  budowy  Lotniska  Air Port  Lublin.  To  znaczy :  ile  milionów  pobrano  z  budżetu  wo   jewództwa  lubelskiego  i  z  budżetu  miasta  Lublina ? .   Ile  milionów  wyniósł  rzeczywisty  koszt    budowy  i  po  zaniżeniu  STANDARDU  lotniska ,  ile  pozostało  milionów ?  ,  oraz  gdzie   są  te    miliony ?.       W  dodatkowej  informacji  pozostaje  pytanie  DLACZEGO   WYBRANO  PROJEKT  ZANIŻAJĄCY   STANDARD  LOTNISKA ? .     Czyżby  odrazu  planowano  BUBEL  lotnisko ? .      Także  ważne  pytanie ,  CZY  W  BUDOWIE  LOTNISKA   KORZYSTANO   Z   DOTACJI  "UE"  ? .  Rozliczmy  wreszcie  budowe  tego  lotniska  "BUBLA",  bo  przecież  do  budowy  były  w  dyspo zycji  MILIONY  z  podatków  wojewódzkich  i  miejskich !. GDZIE   SĄ   MILIONY  ? .
  A ty nam powiedz ile razy korzystałeś z tego lotniska i dlaczego nazywasz go bublem? Ja korzystałem z niego już kilka razy i poza tym, że jest mało urodziwe (chociaż to kwestia gustu) to wad w nim nie widziałem. Jak na kilka lotów dziennie to miejsca w terminalu jest wystarczająco dużo. Na głowę też nie kapie a odprawa idzie sprawnie. Też wolałem pierwotny projekt ale tu nie chodzi o to żeby na terminal patrzeć i się zachwycać tylko żeby z niego korzystać.   Jednak zgadzam się z tobą, że kalkulacja kosztów podawana w mediach jakoś się kupy nie trzyma. Zrozumiałem z tych informacji tyle, że lotnisko z obecnym mniejszym terminalem kosztowało praktycznie tyle samo co kosztowałoby z większym. W jednej i drugiej wersji mówiło się o kwocie 500 ml złotych. Jakoś nie chce mi się wierzyć w historię z Jasperem, który zakwestionował wielkość terminala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dziś ciekawą sytuację nad Warszawą mgła niepozwalająca lądować nawet przy ILs kat2. Samoloty są przekierowywane na inne bardzo odległe  lotniska od Warszawy: krajów, Katowice Rzeszów, ale o dziwo żaden na lotnisko w Lublinie gdzie warunki są bardzo dobre. Kilka dni temu zapewniano że jak będzie czynny ILS to lotnisko w Lublinie będzie mgło przyjmować przekierowania, ale jak widać wszyscy maja Lublin gdzieś mimo ze jest blisko Warszawy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy dziś ciekawą sytuację nad Warszawą mgła niepozwalająca lądować nawet przy ILs kat2. Samoloty są przekierowywane na inne bardzo odległe  lotniska od Warszawy: krajów, Katowice Rzeszów, ale o dziwo żaden na lotnisko w Lublinie gdzie warunki są bardzo dobre. Kilka dni temu zapewniano że jak będzie czynny ILS to lotnisko w Lublinie będzie mgło przyjmować przekierowania, ale jak widać wszyscy maja Lublin gdzieś mimo ze jest blisko Warszawy.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem właśnie napisać to samo co @Ola Dziwne, że wybierają bardziej odległe lotniska jak np Katowice, niż nasze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem właśnie napisać to samo co @Ola Dziwne, że wybierają bardziej odległe lotniska jak np Katowice, niż nasze.
najciekawsze jest to że na tych odległych lotniskach też jest mgła i mają problem z lądowaniem, a w Lublinie piękna pogoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem właśnie napisać to samo co @Ola Dziwne, że wybierają bardziej odległe lotniska jak np Katowice, niż nasze.
to nie jest wcale dziwne. Lotnisko po prostu nie jest gotowe na obsluge innych samolotow jak tylko ladowanych luzem b737 lub a320. A w Modlinie 100tys pax w 3 tygodnie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dziś zarwócili samolot.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie tydzien po tym artykule na lotnisku byl istny chaos z przekierowaniami. Rayanair ladowal gdzie tylko chcial ale nie w swidniku. Jak pasazer mam pytanie -Czy lecac kolejnym razem wybrac swidnik Czy warszawe? Zapewniam ze wield pasezrow piatkowych lotow zadawalo to pisanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...