Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelscy posłowie się cieszą, bo dostaną więcej pieniędzy. Na co je wydadzą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 14:11 Powrót do artykułu
Na więcej OŚMIORNICZEK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się zajmują opozycyjni liderzy? Proszę bardzo: pbs.twimg.com/media/C3R25bdWQAQbldA.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre koryto po zmianie zawsze pełne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pewnie dostanę 5 zł do emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pewnie dostanę 5 zł do emerytury." MARZYCIEL. MOŻE DOSTANIESZ 0,5 ,-.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana! Pisowcom nadal mało w korycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na więcej OŚMIORNICZEK?" MOŻE I TAK. LUDZIE! ZRÓBCIE, ZRÓBMY COŚ W SPRAWIE OGRANICZENIA WYCINKI DRZEW W LUBLINIE.......................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto głosował za tymi podwyżkami, a kto był przeciw... Wspólne koryto buduję zgodę w rajskim sejmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dojna zmiana przy korycie. Byle więcej i więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to może trzeba p(o)słom z pod mordy 1000zł co miesiąc mniej przelewac na konto a w zamian te pieniadzedawac na biiura. nie dosc, ze i tak zarbiaja duzo, wszystko darmowe to jeszcze tysiaczek wiecej. ot kaaarwa sprawiedliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja muszę pół roku orać będąc przed już przed emerytura aby dostać 14 tys., a oni miesięcznie tyle dostają, i po co nam posłowie, którzy nic dobrego nie wnosza dla naszego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już przechodzi ludzkie pojęcie że PiS zgadza się na takie posunięcia. Sam nie głosowałem za tą partię ale może w głębi duszy ludzilem się że nastanie choć namiastka porządku, ale po ponad roku rządzenia przez PiS widzę że kto by nie został wybrany do sejmu, senatu chodzi o jedno koryto. Pracuje dla tego kraju płacę podatki a ostatnia podwyżkę miałem 2013 roku 48 złotych. To co się dzieje teraz to poprosi cyrk na kołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muzeum na Majdanku dostało unikatowe dokumenty nt. więźniarki Heleny Pawluk Dodano:  Dzisiaj,  18:16 Autor:  TOMA
  • A
  • A
  • A
komentarze 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To składanie rąk w latawca jest takie sztuczne że aż wkurzające. Ktoś tym poli-lutkom nagadał to i owo, wziął kasę i kazał stosować te "magiczne" układanki myśląc że jak prosty człowiek to zobaczy to ich polubi i potem na nich zagłosuje. W myśl "nie zaszkodzi ... a może pomóc" albo.... inaczej "nie wierzę w Boga... ale na mszę pójdę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na biura mają, na emerytury juz nie. Polska nam da pożyć na emeryturze...... kilka tygodni., bo na tyle starczy. Tfu@!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZEGO NARÓD SIE SPODZIEWAŁ ZŁOTYCH GÓR.TO WSZYSTKO I TAK ŹLE SIĘ SKOŃCZY.Z NORMALNEGO PAŃSTWA STWORZYŁO SIĘ PAŃSTWO FANATYCZNE.JEŚLI NIE ZMIENI SIĘ MENTALNOŚĆ POLAKÓW DO NASTĘPNYCH WYBORÓW TO W POLSCE NIC SIĘ NIE ZMIENI!ZOSTANIE TYLKO NARZEKANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...