Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
sorry, ale to ma mnie do czegos motywowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abyś głupot nie robił i zachowywał się jak przykładny obywatel :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co to wszystko,jeśli i tak nadal będzie"burdel" na naszych lubelskich drogach i piraci drogowi nadal czuć będą się bezkarni... To szok,co się dzieje np.na trasie do Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pistoleciki i latarki do zabawy, robot dla ciekawości ale po co im kolczatki. Nigdy ich nie używają. Za trudne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja dostała robota?? a nie dostała roboty??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No i po co to wszystko,jeśli i tak nadal będzie"burdel" na naszych lubelskich drogach i piraci drogowi nadal czuć będą się bezkarni... To szok,co się dzieje np.na trasie do Łęcznej!
"No i po co to wszystko,jeśli i tak nadal będzie"burdel" na naszych lubelskich drogach i piraci drogowi nadal czuć będą się bezkarni... To szok,co się dzieje np.na trasie do Łęcznej! " A co ma się takie dziać jakby wszyscy potrafili jeździć jak być powinno to by nic takiego się nie działo ale jak jedzie jedna melepeta 40km/h zanim druga bo boi się wyprzedzić kolejny chętnie by wyprzedził ale nie ma jak a ktoś kto ma czym przydusić wyprzedza... Powinni pozabierać prawo jazdy tym co się boją jeździć i do psychologa na testy psycho-techniczne Bo mniejsze zagrożenie stwarza ten co jeździ szybko niż łajza wlekąca się 40km/h bo nie wiadomo co zrobi a nigdy nie podsunie się na margines bo ma to w du***....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mamy problem... Kto ich nauczy strzelać z tych pistoletów?? 6 szt. amunicji na pół roku oznacza, że dostarczenie tych pistoletów, to zwiększenie zagrożenia dla obywateli. To jak blondynce dać ferrari....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
"No i po co to wszystko,jeśli i tak nadal będzie"burdel" na naszych lubelskich drogach i piraci drogowi nadal czuć będą się bezkarni... To szok,co się dzieje np.na trasie do Łęcznej! " A co ma się takie dziać jakby wszyscy potrafili jeździć jak być powinno to by nic takiego się nie działo ale jak jedzie jedna melepeta 40km/h zanim druga bo boi się wyprzedzić kolejny chętnie by wyprzedził ale nie ma jak a ktoś kto ma czym przydusić wyprzedza... Powinni pozabierać prawo jazdy tym co się boją jeździć i do psychologa na testy psycho-techniczne Bo mniejsze zagrożenie stwarza ten co jeździ szybko niż łajza wlekąca się 40km/h bo nie wiadomo co zrobi a nigdy nie podsunie się na margines bo ma to w du***....
O nie nie! -przecież to nie o to chodzi! -gdyby tylko tak było,jak piszesz to przyznał bym Ci rację... Ja też nie lubię niezdecydowanych "mendów-zawalidrogów"...-ale nie cierpię,gdy "ryzykanci" wyprzedzają na: liniach ciągłych,na przejściach dla pieszych,przed ostrymi niewidocznymi zakrętami,gdy nie zachowują odstępu przed poprzedzającym pojazdem(zwłaszcza przy dużych prędkościach),gdy wyprzedzają"na trzeciego" a ja lub inni jadą zgodnie z przepisami. I tyle w tym temacie! Jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
instruktor napisał:
To mamy problem... Kto ich nauczy strzelać z tych pistoletów?? 6 szt. amunicji na pół roku oznacza, że dostarczenie tych pistoletów, to zwiększenie zagrożenia dla obywateli. To jak blondynce dać ferrari....
To porażka. WALTHER P-99 ma pojemność magazynka 16 naboi. Cały magazynek będą mogli napełnić dopiero po półtora roku. Mam tylko nadzieję, że te walterki są z naszej fabryki. A tak na marginesie, to te pistolety cieszą się raczej dobrą opinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość II napisał:
To porażka. WALTHER P-99 ma pojemność magazynka 16 naboi. Cały magazynek będą mogli napełnić dopiero po półtora roku. Mam tylko nadzieję, że te walterki są z naszej fabryki. A tak na marginesie, to te pistolety cieszą się raczej dobrą opinią.
No fakt :-) Co do opinii o P99 to ja raczej wolę mojego Glocka19, ale ten robią w Austrii, więc "polskie" 99 pewnie jest tańsze (choć równie skuteczne, oczywiście!) - kwestia gustu ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Pistoleciki i latarki do zabawy, robot dla ciekawości ale po co im kolczatki. Nigdy ich nie używają. Za trudne.
Faktycznie. Kolczatek nie użyli od kilku lat. Blokady robią własnym ciałem i radiowozami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
"No i po co to wszystko,jeśli i tak nadal będzie"burdel" na naszych lubelskich drogach i piraci drogowi nadal czuć będą się bezkarni... To szok,co się dzieje np.na trasie do Łęcznej! " A co ma się takie dziać jakby wszyscy potrafili jeździć jak być powinno to by nic takiego się nie działo ale jak jedzie jedna melepeta 40km/h zanim druga bo boi się wyprzedzić kolejny chętnie by wyprzedził ale nie ma jak a ktoś kto ma czym przydusić wyprzedza... Powinni pozabierać prawo jazdy tym co się boją jeździć i do psychologa na testy psycho-techniczne Bo mniejsze zagrożenie stwarza ten co jeździ szybko niż łajza wlekąca się 40km/h bo nie wiadomo co zrobi a nigdy nie podsunie się na margines bo ma to w du***....
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- zjeżdżanie na na pobocze w celu przepuszczenia pojazdu, tak zwany margines, jest niezgodne z przepisami i za taki manewr można dostać mandat, wpaść na przechodnia itp. jak zobaczysz mój kufer bądź pewny, że nie zjadę, a będę jechał i 40, jeżeli będzie takie ograniczenie, możesz za to ugotować się we łasnej wściekłej pianie -
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...