Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelska policja ma nowych funkcjonariuszy. Złożyli ślubowanie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2017 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Takie ladne dziewuchy a takie glupie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiedzo gdzie sie pchajo. Dostanie taka z liscia od bandziora to siadzie na krawezniku i zacznie plakac. Miejsce kobiet jest w kuchni a nie w resortach silowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję by podano do publicznej wiadomości : Ilu funkcjonariuszy w 2015, 2016 2017 roku odeszło a ilu przyjęto ? To jest ciekawa lektura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same plecaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I CO Z TEGO A POD HALĄ NOVA NADAL BEZ ZMIAN I SPRZEDAJĄ TE LESZCZE PAPIEROSY BEZ AKCYZY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda o naszej lubelskiej Policji jest taka ze: brakuje ludzi do pracy, ludzie uciekają z tej firmy bo zarabia się grosze, jeszcze teraz chcą bezprawnie zabrać dodatek za brak mieszkania , starzy uciekną na emeryture. młodzi nie chcą tu pracować, popatrzcie na zdjecia, co ta malutka policjantka na ulicy będzie mogla... kto będzie chciał być w takiej firmie i narażać swoje życie, np przed nozem czy podnosić menela za jakieś 2500zl po szkole jeżdżąc starym często niesprawnym autem... (bo przeciez Miasto Lublin kasa nieszasta)w dobie gdzie wszystko jest nagrywane i każdy ma o wszystko pretensje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie na te "twarze" toż to wszystko granatem od pługa oderwane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłem kiedyś z młodą policjantką. Uwielbiała dominację i krępowała mnie kajdankami. Podobało się jej jak cierpiałem. Odetchnąłem jak zerwaliśmy ze sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oh jacy to wszyscy madrzy i cwani :) ciekawe gdzie jeden z drugim zadzwonicie jak pieknego dnia ktos Wam ukradnie rower, napadnie żonę, ograbi mieszkanie czy nawet przerysuje lakier w Twoim samochodzie :) Policja jest dla ludzi, ale to tylko rozumia osoby, ktore nie maja na bakier z prawem. Wiec jasno stwierdzam, ze typowy seba ma ból du,py bo bedzie wiecej funkcjonariuszy i nie pohandluje trawka pod swoim gimnazjum. Ps: nie jestem policjantem, a jednak ich popieram bo gdyby ich nie bylo to bylby jeden wielki rozpizdziel i na ulice bys wychodzil tylko z ochroną :) pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zadzwonisz to i tak nikt nie przyjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijak zpolichny tez..boziu juz w nic nie wierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "jestem z miasta", moze i jestes, ale rozum masz malpi, nie ublizajac tym sympatycznym zwierzatkom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna z policjantek to przynajmniej ma odpowiedni wzrost ,ale ta druga to nawet ustawiona w szyku wśród tych niższych policjantów to i tak jest od nich znacznie niższa. powinna mieć co najmniej 165 cm a na oko ma 10 mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...