Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski Ursus zatrudni kolejne 100 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2016 r. o 19:50 Powrót do artykułu
ja pracować bardzo chce....Drogi URSUS-ie zatrudnij właśnie mnie Robert B.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert, a czy starczy Ci ochoty Jak zarobisz 1500 złoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarabia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw rozliczmy tych którzy zniszczyli ursusa, bo teraz to sa tylko skladaki i tak z części zachodnich, polscy rolnicy kupili już zachodnie maszyny to teraz mogą wciskac ursusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw ta hale w Lublinie rozbierali i na złom wywozilil, teraz jest Matrix Reaktywacja. BRavo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden dealer w Niemczech będzie nas kosztować tyle co cały warsztat w Tanzanii. Ja wiem, że potrzebujemy rozwijać się w skali EU, ale proszę tylko nie kosztem Tanzanii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego kto twierdzi że w Ursusie zarabiamy po 1500. Za te pieniądze to nawet bym tam po klucz nie sięgnął, ale na szczęście zarabiamy dużo więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzy razy więcej, bez podania liczb więc pewnie całe 3 szt. Manipulowanie odnośnie ursusa jest codziennością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście obecnie nie mam nawet złotówki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyaktoy ;-)) a ile oferuje firma dla mechaniora ?  Za rzetelną pracę jaką daje płacę ? Może o tym dwa słowa redaktorze szanowny ;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby Ursus pozostał w Polskich rękach i rozwijał się w takim tempie aby za kilka lat być liderem w Polsce i w czołówce w naszym regionie Europy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tam ursus z ursusa to nawet wentyla nie ma ,nic w tym Lublinie nie produkujecie tylko zwozicie części od turasów i coś tam składacie co ma tylko polską nazwę przecierz to są tureckie traktory Hattat.co nie znaczy że to badziew.i na pewno polak w wymyślaniu tych ciągników na pewno łapy nie przyłożył. także nie ma czym sie podniecać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
taki tam ursus z ursusa to nawet wentyla nie ma ,nic w tym Lublinie nie produkujecie tylko zwozicie części od turasów i coś tam składacie co  ma tylko polską nazwę przecierz to są tureckie traktory Hattat.co nie znaczy że to badziew.i na pewno polak w wymyślaniu tych ciągników na pewno łapy nie przyłożył. także nie ma czym sie podniecać
Przyłożył, przyłożył... kiedyś (2-3 lata temu). Konstruktorów pozwalniali, bo nie są potrzebni do robienia przekrętów i składania z klocków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co na to pawlak, kaszaniak i piechocinsky?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 CENY TYCH TRAKTORÓW KŁADĄ NA ''ŁOPATY''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje na jakich zasadach jest zatrudnienie i jaka płaca?Pracy nie brakuje tylko płacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...