Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a co ma glina do Lublina?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ten nierób Tupolew największy włazi dupa w Polsce startuje do sejmu? Ja nie wiem gdzie ludzie mają mózgi bo jeśli ktoś na niego głosuje to nie ma mózgu. Największy krzykacz w Lublinie który nic dosłownie nic dla miasta Lublina nie zrobił a chce coś robić dla Polski! Ludzie bez jaj!! On nigdy nie pracował!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciułajew już tak się napracował dla Lublina ale nie spoczął na laurach i mierzy wyżej ku gwiazdom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama "śmietanka"...Zgroza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutajew sam sobie nie może dać rady z uzyskaniem pracy a chce tworzyć prawo dla innych -KPI NA z sejmu!p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Guest. Skoro domagasz się od innych, to powiedz dziadu co ty zrobiłeś dla naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gliński to spadochroniarz z Warszawki, gdyby obowiązywały jednomandatowe okręgi wyborcze to dostałby kopa w cztery litery a tak się dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na ostatnią osobę z listy wyborczej na liście PiS bo to jest jedyny sposób aby jedni i ci sami niesprawdzeni politycy nie wchodzili do parlamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może należy publikować IP komentujących? Tych kilka wpisów z przekręcaniem nazwiska to przecież jedna osoba, jeśli się nie mylę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na skład i znająco co niektórych nie tylko z gazet to widzę, że było dno i będzie dno. Czy już nigdy nie doczekamy się ludzi honorowych, uczciwych, mądrych, a jedynie pchających się do władzy dla pieniędzy? Przecież niektórzy z nich są znani tylko z tego, że inni wepchali ich na stołki. Niestety PO jest marne, ale to co PIS ma w samorządach do woła o pomstę do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
największy hamulcowy Lublina (bez)radny Tułajew w sejmie? ja do tego ręki nie przyłożę   Gliński? WTF?   lubelski PiS twardo szoruje po dnie, człowiek ma odruch wymiotny jak patrzy na niektóre nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy do wymiany!!!!!!!!!!! Cała rada!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru głosować na PIS skoro Lublin tak pięknie się rozwija pod rządami Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Tułajewa zaczną promować jak to badziewie Mastalerka to może ludzie otworzą oczy na intelektualne niziny jakie pan radny prezentuje, bo opórcz blokowania wszystkiego co nie jest kościelne zna się wyłącznie na tańcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"młodzi demokraci" już przy komputerach..na swych ciepłych, stworzonych dla nich posadkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszyński, Tułajew ............... elyta, wstydziłbym się nawet zrobić sobie z nimi zdjęcie a co dopiero oddać na któregoś głos ..................... darmozjady do roboty a nie na Wiejską brać pieniądze za nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K..wa blokujecie te artykuły, że nie idzie skomentować......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy PSLu publikoaliście cały artykuł.http://www.dziennikwschodni.pl/lubelskie/n,1000164790,psl-ustalil-listy-do-sejmu-jedynki-lopata-i-tokarska.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jedynką poinien być Zdzichu Podkański. Do reszty by pogrzebał lubelskie PSL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Małgosia Sadurska? Nie będzie lokomotywą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...