Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bardzo potrzebna inwestycja, musimy jak najszybciej zrzucić z siebie jarzmo PRL-u i IIIRP. Bez zrozumienia i odkrycia tajemnic z tamtych czasów nie będzie możliwa odbudowa Rzeczypospolitej. Na pohybel zbrodniczym komuchom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na te bzdety, czyli węszycieli historii wydano kupę kasy.Po co to komu skoro dawni partyjniacy i prokuratorzy stanu wojennego zatrudnieni są u prafdziwka jedynego zbawiciela Wolski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ku..a kolejne darmozjady w nedznej Lubelszczyźnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebna inwestycja, musimy jak najszybciej zrzucić z siebie jarzmo PRL-u i IIIRP. Bez zrozumienia i odkrycia tajemnic z tamtych czasów nie będzie możliwa odbudowa Rzeczypospolitej. Na pohybel zbrodniczym komuchom!
no może wyśledzą w końcu , jak wujka mojego  ( 21 lat ) , który to granatowy poliocjant  zastrzelił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy właściciele kamienicy stojącej obok której kawałek widoczny jest na zdjęciu wyrazili zgodę na zrobienie zdjęcia z ich terenu i z kawałkiem ich nieruchomości,bo jako właściciel tej nieruchomości zgody na to nie wyrażałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityk PSL-u jest oskarżany o to, że w sześciu kolejnych oświadczeniach majątkowych nie wpisał wszystkich posiadanych nieruchomości i kredytów. Miał zapomnieć o ... dwóch domach i stajni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebna inwestycja, musimy jak najszybciej zrzucić z siebie jarzmo PRL-u i IIIRP. Bez zrozumienia i odkrycia tajemnic z tamtych czasów nie będzie możliwa odbudowa Rzeczypospolitej. Na pohybel zbrodniczym komuchom!
Prawda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I PO co na to GWno wydawać podatki szaraków bo strumple rządowe, samorządowe, wymiar sprawiedliwości ( od 8 lat schowany dla nasich ), straż pożarna, celnicy, straż graniczna, aktorzy od 7 boleści nie bulą podatków. W czasach Jaruzela poniewierała mnie SB. W tak zwanej "Wolnej Polsce" wystąpiłem do IPN w Lublinie o listę gości co donosili na mnie do sługusów Jaruzela. Odpowiedziano mi ustnie, że nikt nie donosił ale tego na piśmie nie dostałem. Zamknąć ten przybytek anty szarych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Instytut Prawdy NIE-POWIADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebna inwestycja, musimy jak najszybciej zrzucić z siebie jarzmo PRL-u i IIIRP. Bez zrozumienia i odkrycia tajemnic z tamtych czasów nie będzie możliwa odbudowa Rzeczypospolitej. Na pohybel zbrodniczym komuchom!
Inwestycja NIE ZRZUCI to wszystko zależy od RZETELNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI osób tam pracujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydatek niezbędny jak dziura w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy właściciele kamienicy stojącej obok której kawałek widoczny jest na zdjęciu wyrazili zgodę na zrobienie zdjęcia z ich terenu i z kawałkiem ich nieruchomości,bo jako właściciel tej nieruchomości zgody na to nie wyrażałem.
Dokładnie ale chyba dziennikarzy tej gazety  prawo własności nie obowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta inwestycja będzie wspominana wieki po nas , tak jak Maciar i Kaczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie ale chyba dziennikarzy tej gazety  prawo własności nie obowiązuje.
jak robisz foto z ulicy , nie z posesji , to chyba można bez zgody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcia widać,że robione są z prywatnego terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy właściciele kamienicy stojącej obok której kawałek widoczny jest na zdjęciu wyrazili zgodę na zrobienie zdjęcia z ich terenu i z kawałkiem ich nieruchomości,bo jako właściciel tej nieruchomości zgody na to nie wyrażałem.
To jako właściciel weź i doprowadź tę ruderę do porządku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to stole dla Pisu zapewnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...