Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Krakowskie Przedmieście zamknięte dla ruchu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 maja 2016 r. o 08:21 Powrót do artykułu
A co z miejscami parkingowymi które znikną z Krakowskiego ? Czy nie można było pomyśleć o parkingu podziemnym przed pocztą główną ? W tym miejscu parking spokojnie można byłoby w ziemi wykopać i ze trzy poziomy mogłyby się tam znaleźć. Zaraz się pojawią komentarze, że kasa. OK, lecz przy takiej przebudowie i zabraniu miejsc to jest nie dopuszczalne, żeby centrum miasta nie miało wystarczającej ilości miejsc parkingowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ SENSU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samochody sio z centrum. Nakupiliście szrotów z Niemiec i teraz rozpacz, że nie ma gdzie parkować. Truciciele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te genialne plany skończą się tak samo jak w Łodzi na Piotrkowskiej, powolna śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No popatrz a ja do tej pory czytałem, ze to najbardziej reprezentatywne miejsce w mieście, najbardziej polecane dla turystów i miejsce odpoczynku dla mieszkańców. Byłem na wakacjach z ludzmi z Łodzi ( w tym jedna osoba to pilot wycieczek)i powiedzieli, ze gdyby nie Piotrkowska i manufaktura, to na dobrą sprawę u nich nie byłoby co turystom pokazać. Może warto się czasem choć chwilkę zastanowić, przed genialnym wpisem na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja szczerze współczuję mieszkańcom, do tej pory było tam trudno zaparkować, a teraz, powinni naprawdę wszystkie urzędy z centrum przenieść na inne dzielnice, a tak człowiek nie ma gdzie zaprakować, płacić za mpk, no przepraszam, ale nie po to mam auto by się autobusami telepać i to czasami w wątpliwym zapachowo towarzystwie, płacą wcale nie mała stawkę za bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@co ja pacze Lubelski deptak został opanowany przez bywalców knajp z tanią wódką i klubu go-go. W Centrum prężnie działa też kilka sklepów nocnych i to chyba dla tej klienteli władza ustawia za kilkadziesiąt milionów ławeczki, gdzie będzie można się napić. Nie sądzę, aby była to jakaś rewelacyjna atrakcja turystyczna. Stan wielu lubelskich szkół jest marny, ale pieniądze lepiej wydać na wodtryski. Smutne to i nie mądre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ja pacze napisał:
No popatrz a ja do tej pory czytałem, ze to najbardziej reprezentatywne miejsce w mieście, najbardziej polecane dla turystów i miejsce odpoczynku dla mieszkańców. Byłem na wakacjach z ludzmi z Łodzi ( w tym jedna osoba to pilot wycieczek)i powiedzieli, ze gdyby nie Piotrkowska i manufaktura, to na dobrą sprawę u nich nie byłoby co turystom pokazać. Może warto się czasem choć chwilkę zastanowić, przed genialnym wpisem na forum.
Nie mamy Manufaktury, a na Krakowskim są tylko knajpy i będzie gadająca fontanna na betonowym placku. Atrakcja dla turystów raczej wątpliwa, To tyle na temat Twojego genialnego wpisu.  Pierwszy gwóźdź do śmierci Krakowskiego został wbity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne to wszystko. Centrum - Nałęczowska (Etiuda) ok 6 km - autobusem o 16 około 1godziny. Lublin Warszawa - 2 godziny pociągiem. Warto rozważyć zmianę miejsca do życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o tych gwoździach do trumny to chyba piszą pisowskie klakiery którym nie w smak, że za Żuka tyle się robi i próbują za wszelką cenę skrytykować sens każdej kolejnej inwestycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litewski ze wszystkich stron otoczony jest śmeirdzącymi samochodami, jedna ulica mniej nikomu nie zaszkodzi a wręcz mam wrażenie, że będzie to miało zbawienny wpływ dla tych co spędzają wolny czas na Litewskim lub w jego okolicach nie wiem kto pisze te dyrdymały o wymarłym centrum, wystarczy przejść się na 3 Maja i zobaczyć, że to kłamstwa bo ludzi jest tam multum, na wolną ławeczkę w okolicach Litewskiego trzeba się czaić bo ciągle są zajmowane tylu jest chętnych by posiedzieć na placu albo w okolicach fontanny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
@co ja pacze Lubelski deptak został opanowany przez bywalców knajp z tanią wódką i klubu go-go. W Centrum prężnie działa też kilka sklepów nocnych i to chyba dla tej klienteli władza ustawia za kilkadziesiąt milionów ławeczki, gdzie będzie można się napić. Nie sądzę, aby była to jakaś rewelacyjna atrakcja turystyczna. Stan wielu lubelskich szkół jest marny, ale pieniądze lepiej wydać na wodtryski. Smutne to i nie mądre.
Najsmutniejszy to jest obraz przeciętnego mieszkańca Lublina - takiego który jak budują szkoły to pyta czemu nie remontują Litewskiego a gdy remontują Litewski to pyta czemu nie budują szkół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
co ja pacze napisał:
No popatrz a ja do tej pory czytałem, ze to najbardziej reprezentatywne miejsce w mieście, najbardziej polecane dla turystów i miejsce odpoczynku dla mieszkańców. Byłem na wakacjach z ludzmi z Łodzi ( w tym jedna osoba to pilot wycieczek)i powiedzieli, ze gdyby nie Piotrkowska i manufaktura, to na dobrą sprawę u nich nie byłoby co turystom pokazać. Może warto się czasem choć chwilkę zastanowić, przed genialnym wpisem na forum.
Nie mamy Manufaktury, a na Krakowskim są tylko knajpy i będzie gadająca fontanna na betonowym placku. Atrakcja dla turystów raczej wątpliwa, To tyle na temat Twojego genialnego wpisu. Pierwszy gwóźdź do śmierci Krakowskiego został wbity. To żeś błysnął teraz :) gadające wodotryski złe a co byś chciał, pomniczek może kolejny? Patrz w Rzeszowie są takie wodotryski i jest to wielka atrakcja dla turystów. Z ta manufakturą to chyba wogle nie zrozumiałeś ale widze, że jesteś za wsamraśna zmiana, więc nie licze na zbyt duże ogarnięcie. Widzę codziennie całe grupy turystów i mieszkańców na deptaku,dla Ciebie widać są inne atrakcje, plebania, dni młodzieży, tam sobie możesz wbijac gwozdzie jak już chcesz koniecznie a innym daj się bawić w centrum, które jeszcze bardziej odżyje. Naprawdę pomyśl następnym razem, to się opłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
te genialne plany skończą się tak samo jak w Łodzi na Piotrkowskiej, powolna śmierć
Piotrkowska w Łodzi to jedno  niewielu miejsc, które żyje prawie non stop i jest dumą miasta, jak tak ma wyglądać u nas powolna śmierć to jestem za :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na dodatek nie ma na Krakowskim ani jednego przystanku! Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...