Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a od kiedy to Poręba jest dzielnicą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli piszecie o dzielnicy to jest o WĘGLIN POŁUDNIOWY, Poręba jest osiedlem (nie dzielnicą) na wschód od ul. Granitowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeszukałem wszystkie mapy i miejski geoportal, na stronie UM przejrzałem rady dzielnic i niestety nic nie znalazłem nt. Poręby... gdziesz ona jest Panie dziennikarzu ta dzielnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie gęsto na tej Porębie się zrobi. JP2 i Kraśnickie już teraz się korkują a co będzie za kilka lat? Ja wolę północ Lublina - np. osiedle Ruczaj, blisko nowej Poligonowej czyli bezpośredni dojazd do obwodnicy i nowej Zelwerowicza. A kiedy za rok/dwa przebudują skrzyżowanie Ducha-Sikorskiego to dojazd do centrum będzie błyskawiczny. Blisko Botanik i Górki Czechowskie a ceny się łapią w MDM, co w Lublinie nie jest takie łatwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloperów reklamujecie za darmo takie podsumowanie tego artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już się do tego "Lesnego zacisza" wprowadzą lokatorzy to zobacza jakie to zacisze jak beda im pociagi cała noc ryczały pod oknami i szybko naucza sie rozkładu PKP (dla informacji bogdanka z 20 wagonami węgla jeździ cała dobę co ok 2 godziny , o 2 , 3 ,4 w nocy też :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wtedy zawnioskują o przeniesienie linii kolejowej ( vide. tor lublin :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Autorze Szydłowski Jacku, zacznijmy od tego że osiedle poręba nie jest dzielnicą. Dodatkowo do poręby z opisywanych tu inwestycji można zaliczyć co najwyżej bloki orionu i ewentualnie budom z ich zrealizowanym juz blokiem. Cała reszta to już węglin wg. dokumentacji i rejonizacji miasta Lublin. Granicą jest właśnie ul. Onyksowa. Dziękuję za wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam przesadzacie - nie jest tak glosno na porebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzielnica ....Poręba? W Lublinie?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już się do tego "Lesnego zacisza" wprowadzą lokatorzy to zobacza jakie to zacisze jak beda im pociagi cała noc ryczały pod oknami i szybko naucza sie rozkładu PKP (dla informacji bogdanka z 20 wagonami węgla jeździ cała dobę co ok 2 godziny , o 2 , 3 ,4 w nocy też :)
  O, właśnie sie zastanawiałaem co to hałasuje po nocach z częstotliwością 9-tki. Dzięki. Myślałem, że to jakieś kontrabanda na Ukrainę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwestycja "nowe ogrody" naprawdę rzuca się w oczy z zewnątrz, myślałem że na tym się skończy lecz o dziwo pozytywnie mnie za***ył standard klatek jak i również wykończenia, detale które przyciągają wzrok i nie spotyka się to u konkurencji np. wycieraczki wpuszczane w płytki, drewniane okna, podwyższone mieszkania. naprawdę rozważam kupno mieszkania u dewelopera - sanitex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...