Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Z artykułu wynika, że to trzy zastępy strażackie spaliły drzwi wejściowe domu .... pollszczyzna kuleje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli przyjechały trzy zastępy strażackie i spaliły drzwi wejściowe, to wcale mnie to nie dziwi, że poszkodowana została jedna osoba. Dziwi mnie tylko to, że na spalenie wejściowych drzwi potrzebowali nieco ponad godzinę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc, zgłoszenie o pożarze w dużym bloku. To standardowa procedura, że jadą trzy zastępy. Dla bezpieczeństwa wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwi mnie fakt, że autor tego tekstu podpisuje się inicjałami. Od razu widać poziom. Od kiedy to potrzeba trzech zastępów aby spalić drzwi a już wiem jak jednym się nie uda to do trzech razy sztuka. Wnioskuję o premię dla autora w postaci korepetycji z polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noc, zgłoszenie o pożarze w dużym bloku. To standardowa procedura, że jadą trzy zastępy. Dla bezpieczeństwa wszystkich.
Proponuję przeczytać tekst artykułu i jeżeli nic nie za pierwszym razem to nie dało, to trzeba przeczytać jeszcze raz itd, aż do skutku ! Krótko mówiąc, z artykułu wynika, że jadą trzy zastępy żeby spalić drzwi !!! Oczywiście dla bezpieczeństwa wszystkich !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Minkiewicz - a"ł"torze tych rewelacji - czy nadal nie rozumiesz, że internauci naśmiewają się z braku znajomości języka polskiego - niestety takich pismaków ma dziennik vel sztandar ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga - sami spece - poloniści na forum, prosto mówiąc jest to tzw "obieranie skórki z g...a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Minkiewicz - a"ł"torze tych rewelacji - czy nadal nie rozumiesz, że internauci naśmiewają się z braku znajomości języka polskiego - niestety takich pismaków ma dziennik vel sztandar ludu
Witam, przepraszam za błąd!   A swoją drogą zapraszam do redakcji, będzie mógł Pan (Pani?) się wykazać i zaprezentować swoje umiejętności dziennikarskie, zachęcam,  pozdrowienia!
Ostatnio edytowany 9 sierpnia 2015 r. o 21:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...