Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
odmowy nie dostał na adres jaki?  Biłgorajski? a czy zgodę dostał ?,czy ten pan jest poza prawem ?, nie ma na niego mocnych ? na wszystko leje? palikot won w buraki na ojcowiznę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopczyk policjant na zdjęciu mnie rozbawił... :D ile on ma lat 18 ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze niech Januszek z Michałkiem sobie nie myślą, że mamy w Lublinie święte krowy   ps: Czy Kabaciński potrafi żyć bez drzwi ratusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze niech Januszek z Michałkiem sobie nie myślą, że mamy w Lublinie święte krowy   ps: Czy Kabaciński potrafi żyć bez drzwi ratusza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten w copce policjanta to łokto to ??? Ku...mać co to ma być kto przyjmuje takich ludzi do policji !!! Policjant to powinien budzić respekt samym wyglądem i szacunek a ten koleś co najwyżej budzi we mnie śmiech !!! Broń Boże nic do niego nie mam ale jak policja ma batów nie dostawać jak na interwencje jedzie taki koleś ?? Glina powinien być zbudowany, postawny, i wysportowany nie wiem może ten chłopak i wysportowany jest ale na pewno nie postawny i nie zbudowany i nie sądzę by budził respekt na ulicy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie Kabaciński weźmie za prawdziwą robotę i coś niech zrobi dla regionu a nie hepeningi uzrządza z których nic nie wynika, ludzie nie mają pracy , jest coraz większa bieda a ten zarabia grube tysiące i śmieje się ludziom w twarz  i się głupotami bede zajmował bo nie chce mi sie zając czymś pozytecznym, to jest ognorancja i przejaw braku kultury wobec podatników dzieki którym kabaciński żyjesz ! zajmij sie czyms pozytecznym a nie bezsensownymi akcjami, bo od tego ze kogos obrazisz czy oskarzysz czy plakaty porozwieszasz to ludziom nie przybedzie sytuacja ekonomiczna tez sie nie poprawi a ludzi nie sa głupi przy wyborach urzedników rozliczą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopczyk policjant na zdjęciu mnie rozbawił... :D ile on ma lat 18 ?
to młode kocisko ,fajnąma opaskę na ręku;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze troche to pierdnięcie będzie też nielegalne , jestesmy coraz bardziej pod butem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trxzeba mieć wejście żeby byc takim szczawiorem policjantem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według Urzędu Miasta Ruch Palikota nie otrzymał na nią zgody, choć stosowne zgłoszenie wysłał. Na miejsce demonstracji przybyła Straż Miejska i policyjny radiowóz. Policjanci rozmawiali z Januszem Palikotem, który poinformował, że żadnej odmowy na przeprowadzenie demonstracji Ruch nie dostał"   ... olewam polityków wszelkiej maści, ale jeśli ten Ruch Palikota nie dostał pisma (za pisemnym potwierdzeniem odbioru) to lubelski Ratusz może mu skoczyć na pędzel, a pomagierzy Żuka ośmieszyli się nie znając podstawowych norm prawnych.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według Urzędu Miasta Ruch Palikota nie otrzymał na nią zgody, choć stosowne zgłoszenie wysłał. Na miejsce demonstracji przybyła Straż Miejska i policyjny radiowóz. Policjanci rozmawiali z Januszem Palikotem, który poinformował, że żadnej odmowy na przeprowadzenie demonstracji Ruch nie dostał"   ... olewam polityków wszelkiej maści, ale jeśli ten Ruch Palikota nie dostał pisma (za pisemnym potwierdzeniem odbioru) to lubelski Ratusz może mu skoczyć na pędzel, a pomagierzy Żuka ośmieszyli się nie znając podstawowych norm prawnych.
oj chyba się mylisz,mógł celowo nie podjąć np.awizowanego listu.To organizatorowi (czyli wnioskodawcy) powinno zależeć żeby mieć w dniu wydarzenia wszystkie niezbędne dokumenty.Takie jest moje zdanie.Czy możesz na Ukrainę jechać nie mając paszportu tłumacząc,że wniosek złożyłeś ale jeszcze ci nie wydali dokumentu?Prawo wszystkich obowiązuje, to nie są święte krowy, więcej-powinni swoim zachowaniem dawać przykład zwykłym ludziom. A tu co mamy? Wstyd Panowie Posły!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten w copce policjanta to łokto to ??? Ku...mać co to ma być kto przyjmuje takich ludzi do policji !!! Policjant to powinien budzić respekt samym wyglądem i szacunek a ten koleś co najwyżej budzi we mnie śmiech !!! Broń Boże nic do niego nie mam ale jak policja ma batów nie dostawać jak na interwencje jedzie taki koleś ?? Glina powinien być zbudowany, postawny, i wysportowany nie wiem może ten chłopak i wysportowany jest ale na pewno nie postawny i nie zbudowany i nie sądzę by budził respekt na ulicy !!!
Ten jest gejem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Palikot nie ma do powiedzenia niczego istotnego.Nie mamy też co liczyć że zrobi on i jego Ruch coś dobrego na naszego regionu.A za tych bezczelnych młodych ludzi w jego otoczeniu zwyczajnie mi wstyd.Polityk powinien dawać przykład swoim zachowaniem,pokazywać, że nawet jeśli nie zgadza się z obowiązującym prawem to nic nie zwalnia go z przestrzegania tego prawa.A po to jest posłem, żeby kiepskie prawo zmieniać.Panowie weźcie się do pracy i zróbcie coś dobrego. Przestańcie prowokować,irytować i denerwować.Przestańcie robić z siebie gwiazdy medialne (wątpliwej wielkości), zapracujcie uczciwie na swoje pieniądze-które z moich podatków pochodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze niech Januszek z Michałkiem sobie nie myślą, że mamy w Lublinie święte krowy   ps: Czy Kabaciński potrafi żyć bez drzwi ratusza?
Zgadzam się!!! Brawo !!! Panie Kabaciński, a plakaty niech Pan przybije sobie gwoździami do maski swojego samochodu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch Palikota powinien by zdelegalizowany a jego członkowie postawieni przed Sądem albo umieszczeni w szpitalu na obserwacji!!!! Żenada!!! I tacy ludzie są posłami? Kompromitacja i wstyd dla tego kraju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze wydarzenia w mieście:   http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...