Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Thomas Anders & Modern Talking Band i Akcent wystąpili w hali Globus [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2017 r. o 08:13 Powrót do artykułu
Bardzo mi przykro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z playbacku grali czy na żywo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Martyniuk tylko z playbacku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to smutne. Guns N Roses w Chorzowie,Modern Taking w Lublinie. Porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie mamy społeczeństwo i gusty takich mamy "artystów". Niestety. W "Mam talent" też wygrał człowiek który talentu to ma tylko trochę a resztę "wyguzikował" na kaloryferze a dziewczyny które miały talent odpadły. Społeczeństwo lubi "umpa, umpa" bo to jest łatwe, chwytliwe ale niestety płytkie. NIESTETY !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koszmarny koncert! Cos takiego mozliwe tylko w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest Miasto Kultury disco polo to też kutlura?, widać na taką w miejscowości Lublin jest branie (disco polo pióra króla tej dziedziny tosz to kwintesencja ) modern talking... przypomnijcie sobie, jakieś 20 lat temu ile "lodziarzy" i "lodziar" latało po dzielnicach. Teraz wydorośleli i mamy zapotrzebowanie na art wysokich lotów, Lublin zawsze stał kulturą prosto z chodnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada nikt nie słyszy że te wiejski  pedzio kastrat śpiewać nie umie,tylko beczy tym głośikiem jak by mu mutacja się zatrzymała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani:) W dniu wczorajszym tj.2.12.17r. o godz.18.00 w lubelskiej Hali Globus odbył się niezapomniany Koncert Andrzejkowy zespołu Akcent i Modern Talking Band z niepowtarzalnym Thomasem Andersem. Zabawa była przednia a wrażenia nie do opisania. Dziękuję wykonawcom i organizatorom za wspaniałą imprezę i życzę kolejnych w podobnym klimacie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:) P.S. Jeśli Cię tam zabrakło - żałuj. Współczuję Ci ! :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królowej nocy i pragnienia miłości nie było, widać że autor nie był na koncercie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie że Lublin kolebką disco polo etc, ale to w Warszawie na PGE narodowym, cały stadion był zapelniony, stolicy Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie słucha Vox Fm ten pała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miły miejski inteligencie, w jakiej szkole uczono Cię tego niesympatycznego języka, którem się posługujesz? Skoro sam nie jesteś doskonały to nie wysilaj się na ocenę innych. Dam Ci radę: jak czegoś nie akceptujesz to nie słucha, nie oglądaj, ale też nie przeszkadzaj innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie słucham voxu od czasu kiedy w wiadomościach tej stacji mówili o wyzwalaniu "polskiego obozu śmierci"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale jak ja słucham tego gościa z Akcentu to gonady mi się kurczą. Ten głos... nie.... czy to baba czy to chłop?....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...