Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wypadek i korki na ul. Kunickiego

Utworzony przez STYX, 30 czerwca 2010 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Znowu dawca na dwukółce ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu kretyn STYX komentarz dodał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety tak zostało rozwiązane Kunickiego- ktoś kogoś porysuje i już na trasie Zielonej stoisz kilka zmian. Może dzisiejszy wypadek był bardziej poważny, bo motocyklista wylądował w szpitalu, ale kiedy przejeżdzałem obok nie wyglądało to tak strasznie- terenowy Mercedes zarysowany z boku, a motorek napewno będzie jeszcze jeździł. Motocyklista zapewne też wyjdzie bez szwanku. Fakt faktem "bezpieczeństwo" ruchu polega teraz na tym, że wszyscy stoją, a gdy ktoś kogoś nie daj Boże stuknie, stoi się kilka razy dłużej. Jaka metropolia, takie usprawnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
motocyklista z tego co widziałem to miał zadrapane kolano i troche krwi z tej rany ale tak poza tym chyba ok bo chodził i dzwonił z kom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co zwężać ulice ,ludzie cofamy się w rozwoju w 1939 miała zacząć się budowa metra w Lublinie a teraz ....ogólnie idąc tokiem rozumowania odpowiedzialnych za drogi to następny krokiem będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego na wszystkich Lubelskich ulicach, a i jeszcze żeby czas na przejazd jednej strony wymuszał ponad przepisową prędkość żeby foto-radary nie rdzewiały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Nie wiem po co zwężać ulice ,ludzie cofamy się w rozwoju w 1939 miała zacząć się budowa metra w Lublinie a teraz ....ogólnie idąc tokiem rozumowania odpowiedzialnych za drogi to następny krokiem będzie wprowadzenie ruchu wahadłowego na wszystkich Lubelskich ulicach, a i jeszcze żeby czas na przejazd jednej strony wymuszał ponad przepisową prędkość żeby foto-radary nie rdzewiały
Zwezanie ulic w miescie bez obwodnicy jakim bez watpienia jest Lublin, jest jak wpompowywanie cholesterolu w zyly zamiast wstawiania bajpasow. W drugim przypadku byloby to dzialanie na szkode pacjenta, a co za tym idzie przestepstwo. Czym jest wiec przypadek pierwszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc chodnikiem możesz też zostać 'dawcą na dwunużkach' idiota, wypadki motocyklistów niestety w wiekszości przypadków są spowodowane winą innych uczestników ruchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Idąc chodnikiem możesz też zostać 'dawcą na dwunużkach' idiota, wypadki motocyklistów niestety w wiekszości przypadków są spowodowane winą innych uczestników ruchu.
Niestety to prawda, nie posiadam motocykla, ale po mieście jeżdżę najczęściej skuterem i wiem jak to wygląda. Dziś przepisowo jadąc głęboką w stronę filaretów, jadąc w kolejce skręcać miałem w lewo kiedy mi drogę niespostrzeżenie zajechał taksiarz, trąbiłem na chama a ten mi macha, że nic się nie stało. Gdybym miał motor a nie takie gówno jadące max 65 km/h to bym mu chętnie te lewe lusterko u.j.e.b.a.ł bo i tak bufon nie używa. I jeszcze parę dni temu ci szmaciarze protestowali jak to im źle w tym Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sk.....ny na dwóch kółkach pchają się na mieście przeciskają miedzy samochodami. Ktoś stoi pierwszy na światłach ale nie. jakiś baran na motórze musi się wcisnąć i stanąć na przejściu dla pieszych za linią zatrzymania, bo jedzie motórem. Zamiast stać w kolejce na swój przejazd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to kiepskie miejsce na taki post, bo nikt kompetentny tego nie przeczyta, ale chciałam zwrócic uwaę na niebezbieczny wyjazd z ul Spacerowej na Kunieckiego. Skręcając w lewo czasami trzeba jechać na farta, bo samochody zaparkowane na chodniku (przy kunickiego) kompletnie zasłaniają widoczność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEJ, Ktoś wie , co to za motocykl..bo wygląda mi znajomo...... cz y to nie suzuki gs 500? a ta kunickiego to porażka! przed remontem było lepiej- i pisze to jako kierowca samochodu i motocykla, zwłaszcza deb***ny skręt w prawo w nowy świat i pas na wprost- masakra.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Sk.....ny na dwóch kółkach pchają się na mieście przeciskają miedzy samochodami. Ktoś stoi pierwszy na światłach ale nie. jakiś baran na motórze musi się wcisnąć i stanąć na przejściu dla pieszych za linią zatrzymania, bo jedzie motórem. Zamiast stać w kolejce na swój przejazd!
Tylko że ten na motorze przejedzie jeszcze następne światła a ty powąchasz tylko smrodek i staniesz na kolejnych światłach bo nie zdążysz przejechać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziom napisał:
Tylko że ten na motorze przejedzie jeszcze następne światła a ty powąchasz tylko smrodek i staniesz na kolejnych światłach bo nie zdążysz przejechać...
Ulice miasta to nie tor wyścigowy! Wk...wia człowieka to natrętne wkręcanie bziuczenie już pomijając fakt jakie prędkości rozwijają przy tym. Niech sp.......ją na drzewa. Tak! Jak małpy to do lasu, na drzewa! Kierowcy motórów won z miast!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Znowu dawca na dwukółce ???
Miły człowieku!-"dwukółka"to przyczepka jednoosiowa(np.do traktora)-a Ty chyba chciałeś powiedzieć: jednoślad... Nie sądzę,aby"dawcy"(motocykliści) jeździli na...przyczepkach traktorowych :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawistni kierowcy puszek!!! przeciskanie się obok samochodów stojących w korkach jest zgodne z przepisami, Douczcie się nieuki !!!! Przydałby się wam ponowny egzamin na prawo jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...