Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Wyścigi uliczne na Jana Pawła II

Utworzony przez hsp, 7 października 2009 r. o 00:24 Powrót do artykułu
NIe dodali tylko istotnej sparwy ze wjazd kosztuje 100 zeta. A po za tym to nie ma sensu jak nie ma podziału na pojemnosci silnika, zenada, impreza robiona na sile i własnie dlatego wiekszocsc wybiera Inzynierska bo po pierwsze nic sie nie płaci a po drugie tak są zachowane przynajmneij jakies regóły co to pojemnosci silnika bo to chore zeby 3 litrowa beta scugała sie z golfem 1.6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy czy organizatorzy maja ubezpieczenie na wypadki smiertelne.A jezeli mysla ze US to jest legalne to sa w bledzie. Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakis tam napisał:
Jestem ciekawy czy organizatorzy maja ubezpieczenie na wypadki smiertelne.A jezeli mysla ze US to jest legalne to sa w bledzie. Powodzenia
najlepiej jest nazekac na nielegalne wyscigi na inzynierskiej, a jak już ktoś organizuje coś TEGO rodzaju, czyli legalka, służby bezpieczeństwa itd.. to tez źle? daj sobie czlowieku na luz i nie wynajduj problemów zgoda z pierwszym postem... lipa, ze placi się 100zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK KTOŚ CHCE SIĘ WYSCIGOM PRZYPATRYWAĆ TO ZAPRASZAM NA AL.SOLIDARNOSCI W WEEKENDOWE WIECZORY. (START RONDO SOLIDARNOSCI I KOMPOZYTORÓW POLSKICH - META SKRZYZOWANIE ZE SW. DUCHA) DROGA PROSTA SZEROKA,RÓWNA I BEZ DZIUR, SYGNALIZACJA DO STARTU NA RONDZIE I PASY DLA PIESZYCH JAKO LINIA METY ZA MOSTEM PONIATOWSKIEGO!A POZA TYM NIE MA RADARÓW! A TAK NA POWAŻNIE: mieszkańcy bloków z okolicznych ulic mają już tego serdecznie dość!!! Wieczorami słychać co chwilę tylko ryk silników i pisk opon - i tak od godziny 21 do 23 (ciekawostka: czas od startu z ronda do poniatoszczaka dla prawie wszystkich scigających się aut wynosi poniżej 15s). Mamy nadzieję że Policja w końcu dostrzeże ten fakt i odpowiednio zareaguje. (A z pewnoscią pomoże temu nagłośnienie sprawy przez gazetę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że organizatorzy chcą nabić kabzę a bezpieczeństwo mają w du..ie! W tamtych miastach to było za darmo lub za maleńką opłatę. Podział bez pojemności na klasy - czysty idiotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałeś Ty MOST w Lublinie?
~anonim~ napisał:
JAK KTOŚ CHCE SIĘ WYSCIGOM PRZYPATRYWAĆ TO ZAPRASZAM NA AL.SOLIDARNOSCI W WEEKENDOWE WIECZORY. (START RONDO SOLIDARNOSCI I KOMPOZYTORÓW POLSKICH - META SKRZYZOWANIE ZE SW. DUCHA) DROGA PROSTA SZEROKA,RÓWNA I BEZ DZIUR, SYGNALIZACJA DO STARTU NA RONDZIE I PASY DLA PIESZYCH JAKO LINIA METY ZA MOSTEM PONIATOWSKIEGO!A POZA TYM NIE MA RADARÓW! A TAK NA POWAŻNIE: mieszkańcy bloków z okolicznych ulic mają już tego serdecznie dość!!! Wieczorami słychać co chwilę tylko ryk silników i pisk opon - i tak od godziny 21 do 23 (ciekawostka: czas od startu z ronda do poniatoszczaka dla prawie wszystkich scigających się aut wynosi poniżej 15s). Mamy nadzieję że Policja w końcu dostrzeże ten fakt i odpowiednio zareaguje. (A z pewnoscią pomoże temu nagłośnienie sprawy przez gazetę)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie....!!!! coś pod kontrolą, bo takie wyścigi na tej trasie odbywają się co piątek i sobota w nocy q godz.0.00.....Dziwne, że o tym nikt nie pisze???? lub milczy???? a teraz chce "zaistnieć"??? Tylko co z mieszkańcami pobliskich osiedli....jak oni wytrzymają kolejną porcję decybeli, a przecież JPII nie po to była zbudowana.....Równie dobrze do tego typu imprez nadają się o tej porze drogi np. wokół Zalewu, al.Solidarności, Andersa.....trochę "pomyślunku" a nie na "odwal się"!!!! I w końcu kto za to zapłaci.....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi sie, że twórcy takich wyścigów nie przewidzieli torów z krawężnikami... Niech się wypowiedzą na ten temat ludzie uprawiający ten sport. Bo według mnie naprawdę bezpieczne wyścigi tego typu mozna organizowac np. na pasach startowych a nie na ulicy w środku miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy najedzie się kmiotków z LBI, LSW, LKR, LRY Calibrami i Golfami 2 oraz 3 a także BMW 316 LPG buahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F6O612 napisał:
Ciekawe czy najedzie się kmiotków z LBI, LSW, LKR, LRY Calibrami i Golfami 2 oraz 3 a także BMW 316 LPG buahahahahaha
SAM ŻEŚ KMIOTEK BURAKU Z LU ODEZWAŁ SIE WIELKI KIEROWIEC BO PANEM JEST U SIEBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziecina" zachciała mieć rozrywkę - "Tatuś" zorganizował !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
F6O612 napisał:
Ciekawe czy najedzie się kmiotków z LBI, LSW, LKR, LRY Calibrami i Golfami 2 oraz 3 a także BMW 316 LPG buahahahahaha
A ty jaka masz LUB? Idź do piaskownicy w miasto sie pobaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysł bardzo mi się podoba. nie przesadzajcie. na tym odcinku jeszcze nie ma tak gęstej zabudowy, doprawdy niech coś się dzieje interesującego w mieście "kultury" ... Mam wrażenie że co niektórzy to tylko marudzą i ciągle by spali w tych swoich sypialniach. Nie możemy uczynić z tego miasta wielkiej sypialni. Oby więcej takich inicjatyw. Odniosę się także do rejestracji. niestety ale LKR czy LJA w ostatnich dniach uczestniczyły w wiekszosci kolizji w miescie chyba. na krasnickiej, na miasteczku. Nie znają miasta. nie są obyci. trudno się dziwić. Jesli zaś chodzi o LUB, to nie można wrzucać wszytkich do jednego worka gdyz znakomita większość LUB = LU (z takiej racji że 50 metrów od znaku lublin już dostają LUB) a przecież nie są mniej obyci od tych z LU. Mam nadzieje ze wlasnie nie pojawia sie zapalency w golfach 2,3 calibrach czy bmw 3 (e36) z ich zdaniem mocnymi silnikami bo chetniej bym popatrzyl na porządne maszyny ;D ja i moja supra będziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toyota'96 napisał:
pomysł bardzo mi się podoba. nie przesadzajcie. na tym odcinku jeszcze nie ma tak gęstej zabudowy, doprawdy niech coś się dzieje interesującego w mieście "kultury" ... Mam wrażenie że co niektórzy to tylko marudzą i ciągle by spali w tych swoich sypialniach. Nie możemy uczynić z tego miasta wielkiej sypialni. Oby więcej takich inicjatyw. Odniosę się także do rejestracji. niestety ale LKR czy LJA w ostatnich dniach uczestniczyły w wiekszosci kolizji w miescie chyba. na krasnickiej, na miasteczku. Nie znają miasta. nie są obyci. trudno się dziwić. Jesli zaś chodzi o LUB, to nie można wrzucać wszytkich do jednego worka gdyz znakomita większość LUB = LU (z takiej racji że 50 metrów od znaku lublin już dostają LUB) a przecież nie są mniej obyci od tych z LU. Mam nadzieje ze wlasnie nie pojawia sie zapalency w golfach 2,3 calibrach czy bmw 3 (e36) z ich zdaniem mocnymi silnikami bo chetniej bym popatrzyl na porządne maszyny ;D ja i moja supra będziemy.
1. "Oby więcej takich inicjatyw. " - Oby. 2. Rejestracje. Większość lu jeździ za szybko - przekracza dopuszczalną prędkość, zjeżdża ze świateł na czerwonym i inne. Nie dziwota, że człowiek wjeżdża do miasta i się czuje, jak na wyścigu. Wjedź do dowolnego miasta na Słowacji, Węgrzech, Austrii itp.; inna kultura, jest znak terenu zabudowanego jest 50/70 km/h, ile znaki mówią. Ok wina kierowców lkr, lja,llb i innych, ale gdyby nie było nadmiernych prędkości ze strony obytych lu i innych jeżdżących na codzien w Lublinie, dużą część tych stłuczek nie miałaby miejsca. PS. Mam LLB dojeżdzam do pracy codziennie, raz (odpukać )zdarzyła mi się "prawie stłuczka" przez mikroskopijne prawe lusterko w moim 2. samochodzie, tu pomogło trąbienie przytomnego kierowcy paska, raz dostałem ustne upomnienie od kierowcy, że nie zmieniłem pasa, a on chciał wjechać na mój (strąbiłem go delikatnie) - tak mnie zamurowało, że nie wiedziałem co powiedzieć. I równie dużo ludzi z LU/LUB jeździ tak jak LKR/LJA/LLB. 3. Ja też nie chcę oglądać tam golfów 2/3/calibr/itp. Ale nazywanie ich kierowców kmiotkami, jak to ktoś uczynił, to przesada, grubiaństwo i brak szacunku. Nie wszystkich stać na super wozy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie wypienty tyłeczek hentnie bym go przeorał swoim ursusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbok napisał:
ładnie wypienty tyłeczek hentnie bym go przeorał swoim ursusem
Ty analfabeto! Najpierw naucz się pisać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pf napisał:
1. "Oby więcej takich inicjatyw. " - Oby. 2. Rejestracje. Większość lu jeździ za szybko - przekracza dopuszczalną prędkość, zjeżdża ze świateł na czerwonym i inne. Nie dziwota, że człowiek wjeżdża do miasta i się czuje, jak na wyścigu. Wjedź do dowolnego miasta na Słowacji, Węgrzech, Austrii itp.; inna kultura, jest znak terenu zabudowanego jest 50/70 km/h, ile znaki mówią. Ok wina kierowców lkr, lja,llb i innych, ale gdyby nie było nadmiernych prędkości ze strony obytych lu i innych jeżdżących na codzien w Lublinie, dużą część tych stłuczek nie miałaby miejsca. PS. Mam LLB dojeżdzam do pracy codziennie, raz (odpukać )zdarzyła mi się "prawie stłuczka" przez mikroskopijne prawe lusterko w moim 2. samochodzie, tu pomogło trąbienie przytomnego kierowcy paska, raz dostałem ustne upomnienie od kierowcy, że nie zmieniłem pasa, a on chciał wjechać na mój (strąbiłem go delikatnie) - tak mnie zamurowało, że nie wiedziałem co powiedzieć. I równie dużo ludzi z LU/LUB jeździ tak jak LKR/LJA/LLB. 3. Ja też nie chcę oglądać tam golfów 2/3/calibr/itp. Ale nazywanie ich kierowców kmiotkami, jak to ktoś uczynił, to przesada, grubiaństwo i brak szacunku. Nie wszystkich stać na super wozy.
Pojedź do Warszawy albo innego wielkiego miasta i zobaczysz co to znaczy zajeżdżanie drogi i wymuszanie pierwszeństwa po zatym takich wyścigów powinno być więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbok napisał:
ładnie wypienty tyłeczek hentnie bym go przeorał swoim ursusem
Hej,zboczku a co powiesz na to? to mnie kręci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwołali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jeżdżę Golfem III od kilku lat i nie uważam się za kmiota, stać mnie na dużo nowszy i dużo szybszy samochód, jednak z sentymentu pozostaje przzy moim golfie. Co do Calibry tom jeszcze kilka lat temu pewnie była obiektem waszego pożądania, a teraz wieszacie na niej psy. Proszę Was nie identyfikujcie pojazdów z ludźmi i odwrotnie. Czasami koleś mający nową imprezę to w straszny burak w porównaniu do niejednego posiadacza golfa serii I.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...