Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Zbudować światła na skrzyżowaniu Elsnera i Żywnego?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 19:09 Powrót do artykułu
Tam sygnalizacja świetlna nie jest potrzebna. Potrzebna jest Tymiankowa z Jana Pawła, Krochmalna Jana Pawła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja prosze Ratusz o to zeby ograniczył stawianie sygnalizacji w Lublinie bo to rozmontowuje ruch uliczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tam sygnalizacja świetlna nie jest potrzebna. Potrzebna jest Tymiankowa z Jana Pawła, Krochmalna Jana Pawła.
na Tymiankowej potrzebny jest nakaz jazdy w prawo i zrobienie nawrotki !!! a nie światła LUDZIE !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może lepiej światła bursaki i zwiazkowa? tam skret w lewo graniczy z cudem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadnych nowych sygnalizacji! Na drogach osiedlowych mini ronda wystarczą! Zapewnia płynność ruchu i bezpieczeństwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, jestem mieszkańcem osiedla Karłowicza graniczacego z ulicą Elsnera i szczerze powiedziawszy są wypadki nie powiem ze nie, ale za każdym razem wynikają one z nieuwagi tych jadacych od strony elsnera ktorzy nie czytaja znaków badz chca przejechac za szybko, a co do tych jadacych za szybko drogą kompozytorow polskich to konyrole predkosci zalecam na tym odcinku (ale pamietajmy że to oni maja pierwszenstwo ). Na nie znajomosc przepisów i nieuwagę zadne swiatla nie pomoga. Takie moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnych świateł!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła to niech sobie pani radna w domu zamontuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaczną kładki budować a nie zasr.ane światła.Przecież nie da już sie jezdzic po tym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...