Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Związki zawodowe zapowiadają protesty w Lublinie

Utworzony przez Slawek W., 23 września 2012 r. o 14:04 Powrót do artykułu
"Solidarnosc" bedaca zwiazkiem zrzeszajacym ludzi pracy nie powinna byc orgaznizacja podpieta pod zadna partie polityczna, bo po prostu traci swoja wiarygodnosc! Taka zasada nie dotyczy tylko "Solidarnosci", ale kazdego zwiazku zawodowego. Meandry zycia politycznego sa nazbyt zawile i krete, aby ludzie pracy stali sie glownym obiektem troski premierow i ministrow, bez wzgledu na ich zabarwienie! Dlatego uwazam, ze przynaleznosc do zwiazkow, jakie one by nie byly, stalo sie dobrowolnym dostarczaniem duzych srodkow finansowych dla tzw. dzialaczy! Akcje, dosc spektakularne w wymowie, sa swoistym uzasadnieniem potrzeby istnienia wszystkich "spolecznikow" i dzialaczy.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NARESCIE SAMI ZOSTALIŚMY ŻŁODZIEJAMI,,ZŁODZIEJE''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NSZZ Solidarność i Wolny Związek Zawodowy "Sierpień 80"..... To takie twory jeszcze zipią?Dziwne.A tyle złego narobili w okresie swego istnienia,że już myślałem iż już dawno wyzionęły ducha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
the best napisał:
NARESCIE SAMI ZOSTALIŚMY ŻŁODZIEJAMI,,ZŁODZIEJE''
??????????????????? co autor chcial wniesc do sprawy? czyzby braki w edukacji nie pozwalaly na ogolnie zrozumiale sformuowanie mysli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez związku ze związkiem napisał:
NSZZ Solidarność i Wolny Związek Zawodowy "Sierpień 80"..... To takie twory jeszcze zipią?Dziwne.A tyle złego narobili w okresie swego istnienia,że już myślałem iż już dawno wyzionęły ducha.
a gdzie byli przez te ok. 30 lat, gdzie te spełnione 21 postulatów, gdzie ta druga, japonia, ale nas oszukali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mój cyrk, nie moje małpy czyli wielkie przedstawienie uliczne" Czyli związki robią to co umieją najlepiej happeningi, cyrk, pokazy, wrzaski, zadymy. Nic poza tym Czas już zakazać tych cyrków, manifestacji, pokazów, Czas zapędzić cyrkowców do pracy, czas wystawić cyrkowcom rachunki za ich działalność. Czas kazac placić za działalnośc z własnej kieszeni, czas pokazac ile zarabiają przewodniczący i9 działacze. Okazę się komu zalezy na istnieniu zwiazkowych central. Czy związkowcy z Bogdanki pokazą swoje płace? Czy pan Król pokaże swoją wypłatę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za celność !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos cyrk. Czy tej cyrkowej solidarności nie dałoby się jakoś skutecznie powstrzymać ? Choćby zomowskimi pałkami. Burdelu stworzonego przez tę bandę nigdy się nie posprzata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liinst except napisał:
Brawo za celność !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyba bezczelność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa solidarność Polaków została zdradzona przez ich przewódców , zaprzedali się dla własnej kariery, kasy i zaszczytów zdradzając w ten sposób ludzi ,którzy im zaufali.TAKA JEST SMUTNA PRAWDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHEHE niech idą kimnąć na styropianie. Solidarnosc 20 lat pozniej hie hie aż mnie brzuszek rozbolał ze śmiechu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ten brukowiec by napisał o wielkiej aferze ORLEN LUBLIN?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...