Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
skąd ten złodz...........pisior ma tyle kasy ? Ze skoków i podzieli się tym z kaczorem a wy durni wyborcy pisiorów żryjcie szczaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd Tułajew miał wpisać oszczędności jak on nigdy nie pracował!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MAJĄTEK PETRU? - CICHO TO TAJEMNICA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto odnotować, że Sieć Obywatelska Watchdog Polska wygrała przed sądem powszechnym sprawę wytoczoną przeciwko Trybunałowi Konstytucyjnemu. Chodziło o ukrywanie przez TK informacji o wynagrodzeniach wypłacanych swoim pracownikom. Przez 1,5 roku Watchdog Polska próbowała uzyskać od TK tę informację publiczną. Bezskutecznie. TK zasłaniał się tajemnicą i ochroną prywatności. Aż do czasu kiedy sprawa trafiła przed sąd powszechny, który orzekł iż kwoty wynagrodzeń wypłacanych w TK muszą być jawne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy cba prześwietli tych oszczędnych ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mój dochód po 36 latach pracy to 1500 zł netto i karzą mi się cieszyć, że w ogóle mam aż tak dużo, wyliczona emerytura w wieku 62 lata po 42 latach pracy to 1300 zł brutto, oto moja sielanka po tylu latach pracy w tym pi .......  kraju, jak ja przeklinam solidaruchów z lat 80 i pozostałych rządzących w tym ......... kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatele a dlaczego Cisza jest ile zarabiają sędziowie TK  a dlaczego brak kasy siskalnej Sędzia prokurator obrońca Lekarz?????i tak dalej oni to mogą wszystko beskarnie tuszowac?.Petru ma majatek 2.1mil zł lub 2.2 mil złotych tak słyszałem w TV P ,ale chce wiecej i więcej i wiecej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak oświadczenie Agaty Borowiec różni się od tego podawanego w sejmiku. Ciekawy temat dla CBA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytka, była tramwajarka, posłanka PO, Henryka Krzywonos przeszła na emeryturę w wieku 56 lat. Jej emerytura to ponad 6200 zł/m-c. Czy dziwi jeszcze kogokolwiek ten wrzask i kwik przegranych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emerytka, była tramwajarka, posłanka PO, Henryka Krzywonos przeszła na emeryturę w wieku 56 lat. Jej emerytura to ponad 6200 zł/m-c. Czy dziwi jeszcze kogokolwiek ten wrzask i kwik przegranych?
  widać po jej tuszy, że ma za co  wpieprzać, kolejny solidaruch, który nas w balona załatwil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze zastanawiało mnie czy istnieje jakaś granica tzw. nachłapania się, po  przekroczeniu której człowiek może powiedzieć dorobiłem się, już wystarczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...